RTX 3060 90W vs 115W model laptop

Ben yazılan ozelliklerden dolayı öyle söyledim . ürün özelliklerinde aliminyum ile güçlendirilmiş kasa yazıyordu.
yinede bakalım ürün geldiğinde görecegiz artık ... yorumunuz için teşekkürler
T7 24.1 alüminyum kasa değil yalnız. Sadece kapak kısmında alüminyum kullanılmış alüminyum ile güçlendirilmiş yazmışlar. 25.1 olan MSI kasa alüminyum.
hocam siz bu iki ürün arasında kalsanız 20.4 ü mü secerdiniz

Ben yazılan ozelliklerden dolayı öyle söyledim . ürün özelliklerinde aliminyum ile güçlendirilmiş kasa yazıyordu.
yinede bakalım ürün geldiğinde görecegiz artık ... yorumunuz için teşekkürler

hocam siz bu iki ürün arasında kalsanız 20.4 ü mü secerdiniz
Ben 20.4’ü seçerdim ekran kartı daha güçlü olduğu için.

MSI kasa 25.1 varken ikisini de almazdım ama. Kasa kalitesi olarak ikisinden de üstün.

Ben 20.4'ü seçerdim ekran kartı daha güçlü olduğu için.

MSI kasa 25.1 varken ikisini de almazdım ama. Kasa kalitesi olarak ikisinden de üstün.

180Wluk bir adaptör (115 W+15 W) GPU ve (45 W) işlemciyle birlikte bilgisayarı zorlamaz mı?
Daha çok ısınmasına sebebiyet verebilir mi?

Şu an için bu ikisi arasındayım eğer herhangi bir sorun olursa 25.1 alabilirim. Zaten şu an stoklarda ve ön siparişi yok 25.1'in

180Wluk bir adaptör (115 W+15 W) GPU ve (45 W) işlemciyle birlikte bilgisayarı zorlamaz mı?
Daha çok ısınmasına sebebiyet verebilir mi?
Şu an için bu ikisi arasındayım eğer herhangi bir sorun olursa 25.1 alabilirim. Zaten şu an stoklarda ve ön siparişi yok 25.1'in
Sorun yaratabilir. Benim 75W’lık ekran kartı ve 45W’li CPU’lu laptobun 180W adaptörü var.

25.1 tekrar stoğa girer bir arkadaş 14800’e trendyoldan almış.

v20.4 modelinin kasası bence 115W ekran kartını kaldırmıyor, yüksek sıcaklığa çıkıyor o yüzden de bir yerden sonra koruma ilkesi olarak güç kesimine gidiyor gibi geldi bana. V24.1 bu konuda daha makul geldiği için siparişimizi verdik bekliyoruz işte. Gelsin testlerini falan da yaparım. Sorusu olanların sorusunu da cevaplarız.

Bende dayanamayıp siparişi v20.4 ile değiştirdim 😅. Bakalım testlerde ne gibi sonuçlar alacağım.

V20.4 modelinin kasası bence 115W ekran kartını kaldırmıyor, yüksek sıcaklığa çıkıyor o yüzden de bir yerden sonra koruma ilkesi olarak güç kesimine gidiyor gibi geldi bana. V24.1 bu konuda daha makul geldiği için siparişimizi verdik bekliyoruz işte. Gelsin testlerini falan da yaparım. Sorusu olanların sorusunu da cevaplarız.

Bu arada hayırlı olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı