RTX 3060 alınır mı?

Benim kasada RTX 3060 12 GB ASUS modeli mevcut. Hiçbir eksiğini şu ana kadar görmedim yaklaşık 1 buçuk yıldır aktif olarak kullanmaktayım. 7500TL bütçe için 3060 biçilmiş kaftan. Yalnız söylediklerim bütçen için, ancak sen de benim planladığım gibi bir miktar daha biriktirip daha iyi bir sistem alabilirsin. Bu tamamiyle sana kalmış.

AMD hoşuma gidiyor, bende o parayı verdikten sonra biraz daha iyi olsun istiyorum. Fakat driver vb. sorunlar aklıma geliyor. Ondan dolayı da vazgeçiyorum.

Driver sorunları NVIDIA dada var bir aralar forsa oyuncuları oynayamıyordu driverlar yüzünden
WattMan hatasına gelecek olursak çok nadiren çıkan bir hata ve çıksa bile çözmesi 5dk sürüyor.

6650 XT tercih edilmez 3060 yerine. AMD tarafında o bütçede RX 6700, bütçe arttırabilirseniz 6700 XT en iyi seçenek.
O fiyata RX 6700 var, 3060 Ti muadili. Bence onu alın. Ama 3060 da o fiyata değecek bir kart bence. 12 GB ise tabi.
Muadili değil aslında. Genel performans olarak daha geride kalıyor. 3060 Ti'ın muadili 6700 XT daha çok.

Şu an Nvidia kullanıyorum. 3 sene oldu neredeyse. 1 kez bile hata almadım. Sorunsuz devam ediyorum. Nvidia bu yüzden sıcak geliyor. Amd ise güzel gibi aynı performansı 500 TL daha ucuza veriyor.

Şu an NVIDIA kullanıyorum. 3 sene oldu neredeyse. 1 kez bile hata almadım. Sorunsuz devam ediyorum. NVIDIA bu yüzden sıcak geliyor. AMD ise güzel gibi aynı performansı 500 TL daha ucuza veriyor.

Aynı mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı olsa bende 3060 önerirdim.

Aynı mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı olsa bende 3060 önerirdim.
Hocam XFX ve Sapphire araların da çekirdek farkı var. Sence hangisi daha iyi olur? Hangisinin soğutma performansı daha iyi?

Yeni konular

Geri
Yukarı