RTX 3060 CS 1.6'da kaç FPS verir?

FPS oyunları oynuyorsan o kadar fazla ekran kartına ihtiyacın yok RTX 2060 yeterli gerisini işlemciye ve RAM'e yatırırsan daha çok FPS alırsın, sadece Valorant 16:9 olduğu için ekran kartını daha çok kullanıyor ama işlemci orada da öncelikli.

Sadece işlemci alıp ekran kartı almayalım o zaman. CS:GO turnuvaları öyle yapılsın. İşlemci gerektiren bir oyun ama önemli olan her oyunda ekran kartıdır. Ayrıca piyasada olan çoğu eski işlemci CS:GO oyununu rahatça oynatabiliyor zaten.

İşlemci olarak çok artmassa Ryzen 5 5600X.

Sadece işlemci alıp ekran kartı almayalım o zaman. CS:GO turnuvaları öyle yapılsın. İşlemci gerektiren bir oyun ama önemli olan her oyunda ekran kartıdır. Ayrıca piyasada olan çoğu eski işlemci CS:GO oyununu rahatça oynatabiliyor zaten.
Sadece göz önünde bulundurun dedim, neden bu kadar tepki gösterdiniz ki :)

Sadece göz önünde bulundurun dedim, neden bu kadar tepki gösterdiniz ki :)
Yok hocam ne tepkisi arkadaş RTX 2060 alıp İ9, R9 falan almasın diye dedim. İleriye yönelik olmazdı zaten işlemciye yatırım. Ekran kartına yük vermeye çalışıyor yeni oyun yapımcıları.
Yanlış anladıysanız özür dilerim 😕 .

Ekran kartıyla alakası yok, ryzen 2600x ile rtx 3070 varken 200 fps alıyordum, 3600x ile 350 400 arası, ryzen 5 5600x 500 600 arası sabit fps alıyorum

Geri
Yukarı