RTX 3060 CS:GO'da düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

reDempt

Yoctopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. i5 10300H ve RTX3060 ekran kartlı laptopum var. İnceleme videolarına bakıyorum en az 200-300 FPS alması gerekirken yeri geliyor 40'lara kadar düşüyor, ortalama da 90-110 arası oluyor. Sizce sıkıntı nerede? Bütün driverler güncel Windows orijinal yazılım.

Selam arkadaşlar. i5 10300H ve RTX3060 ekran kartlı laptopum var. İnceleme videolarına bakıyorum en az 200-300 FPS alması gerekirken yeri geliyor 40'lara kadar düşüyor, ortalama da 90-110 arası oluyor. Sizce sıkıntı nerede? Bütün driverler güncel Windows orijinal yazılım.

Hocam hangi ayarlarda ve darboğaz yapar. 4 çekirdekli bir işlemci en yüksek yapın tüm ayarları aynı FPS'de oynarsınız belki ama darboğaz azalır.

Hocam masada mı oynuyorsunuz ya da dizinizin üstünde falan mı çünkü fan çıkışlarını kapatabilirsiniz o durumda.
Hocam işlemcide ve kartta sıvı metal kullandım o yüzden ısı problemi yok max 70 leri görüyor

Şarjda oynamıyorsanız şarja takmayı deneyin. Performansa ciddi etkisi var.
Sürekli prize takılı kullanıyorum
Hocam hangi ayarlarda ve darboğaz yapar. 4 çekirdekli bir işlemci en yüksek yapın tüm ayarları aynı FPS'de oynarsınız belki ama darboğaz azalır.
Bütün ayarlar en yüksekte düşürdüğüm zaman da çok bir şey farketmiyor anlamadığım nokta da burası

Yeni konular

Geri
Yukarı