Çözüldü RTX 3060 ekran kartı driverı çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Senqmote

Hectopat
Yer
Bilgisayar Başı
Daha fazla  
Herhangi bir oyuna girdiğimde veya program YouTube'da video izlerken de oluyor nadiren ekran simsiyah oluyor monitörde DisplayPort hatası çıkıyor ve sesler gidiyor. Daha öncesinde bir mavi ekran aldım NVIDIA Audio hatası tarzı bir şey çıkmıştı yardımcı olur musunuz?
Sistem:
Ramcrucial Ballistix 3000MHz CL15 8 GB(8x2)RAM
Depolama: M.2: Kingston 500GB SSDSA2000M8/500G HDD2X.
Ekran kartıasus ROG STRIX RTX 3060 Gaming OC 12 GB.
Anakartasus TUF B450 Pro Gaming.
İşlemciamd Ryzen 5 3600.
Mavi ekran sonrası ilk almaya başladığım hata FIFA 22.

2.png

Dün aldığım hata FIFA 22

1.png

Mavi Ekran Formu

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herhangi bir oyuna girdiğimde veya program YouTube'da video izlerken de oluyor nadiren ekran simsiyah oluyor monitörde DisplayPort hatası çıkıyor ve sesler gidiyor. Daha öncesinde bir mavi ekran aldım NVIDIA Audio hatası tarzı bir şey çıkmıştı yardımcı olur musunuz?
Sistem:
İşlemciamd Ryzen 5 3600.

Eki Görüntüle 1336282

Dün aldığım hata FIFA 22

Eki Görüntüle 1336287

Mavi Ekran Formu
Buradan ddu ile nasıl ekran kartı driver'ını kaldırabileceğinizi öğrenebilirsiniz:

Bunu yaptıktan sonra ekran kartı driver'ını nvidia'nın sitesinden yükleyin.
Sistem:
İşlemciamd Ryzen 5 3600.

Eki Görüntüle 1336282

Dün aldığım hata FIFA 22

Eki Görüntüle 1336287

Mavi Ekran Formu
Buradan ddu ile nasıl ekran kartı driver'ını kaldırabileceğinizi öğrenebilirsiniz:

Bunu yaptıktan sonra ekran kartı driver'ını nvidia'nın sitesinden yükleyin.

Çözüm
Buradan DDU ile nasıl ekran kartı Driver'ını kaldırabileceğinizi öğrenebilirsiniz:

Bunu yaptıktan sonra ekran kartı Driver'ını NVIDIA'nın sitesinden yükleyin.

Experience ile kurulum yaptım aynı değil mi internet üzerinden driver indirmekle.

Experience'ta oyuna özel sürücüler var diye biliyorum. Buradan da denemenizi öneriyorum. Eğer sorununuz çözüldüyse çözüm olarak işaretlerseniz mutlu olurum hocam.

Experience üzerinden kurulum yaptım siteden değil testlerime göre sorunum çözüldü teşekkür ediyorum.

Herkese merhaba, tekrardan bir ekran kartı hatasıyla daha karşı karşıyayım yardımcı olur musunuz lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı