RTX 3060 Ethereum hashrate karmaşası

Hakan1907ank

Centipat
Daha fazla  
Bazı yerlerde 30 mh/s bazı yerlerde 50 mh/s civari görünüyor. Sanırım araştırdığım kadarıyla NVIDIA bir sürücüde kiliti açık bırakmış veya bu sürücü ile kilit kaldırılmış.

Şimdi aldığımız kart eğer bu sürümden daha yüksek bir sürücüye sahip ise bu kilidini kaldırılmış sürücüye indirmek mümkün müdür? iPhone güncelleme yapılıyor ama alt versiyona geçilmiyordu. Acaba ekran kartında durum nasıl?

Sormak istediğim konu ise forumda bu kartta sahip arkadaşlar mi? Aldıkları mh/s Watt gücü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı yerlerde 30 mh/s bazı yerlerde 50 mh/s civari görünüyor. Sanırım araştırdığım kadarıyla NVIDIA bir sürücüde kiliti açık bırakmış veya bu sürücü ile kilit kaldırılmış.

Şimdi aldığımız kart eğer bu sürümden daha yüksek bir sürücüye sahip ise bu kilidini kaldırılmış sürücüye indirmek mümkün müdür? iPhone güncelleme yapılıyor ama alt versiyona geçilmiyordu. Acaba ekran kartında durum nasıl?

Sormak istediğim konu ise forumda bu kartta sahip arkadaşlar mi? Aldıkları mh/s Watt gücü nedir?
DDU ile surucuyu silip istediginiz surumu kurabilirsiniz. Ama guvenilir bir kaynaktan o surucuyu bulabilir misiniz orasi muamma.

Efendim Nvidia'nın mining kilidini "yanlışlıkla" kaldırıldığı sürücü 470.05 sürücüsüdür. Son sürücünün üstüne bu sürücüyü kurmak biraz karışıklık çıkarabilir. Benim tavsiyem güvenli bir şekilde sürücünüzü kaldırıp 470.05 sürücüsünü temiz bir şekilde kurmanızdır. Maalesef sürücünün linkini atamıyorum.

Sürücüyü Windows'a kuruyorsun ekran kartına değil. Dolayısıyla istediğin sürücüyü kurabilirsin.
Hocam kartı Windows o surumu yüklemem yeterli anladığım kadarıyla hiveos bu sürücüyü kullanma şansımız yok mudur hocam ?
Efendim NVIDIA'nın mining kilidini "yanlışlıkla" kaldırıldığı sürücü 470.05 sürücüsüdür. Son sürücünün üstüne bu sürücüyü kurmak biraz karışıklık çıkarabilir. Benim tavsiyem güvenli bir şekilde sürücünüzü kaldırıp 470.05 sürücüsünü temiz bir şekilde kurmanızdır. Maalesef sürücünün linkini atamıyorum.

Temiz sürücü bulmak gerekiyor onu anladım. Teşekkürler hocam

3060 ekran kartım var 470.05 sürücüsü kurulu ve uv yaptım, 48-49 mh/s alıyorum 115w civarı da bir tüketimim var.
Çok iyi değerler, elinizde temiz sürücü var ise paylaşırmışsınız benimle özelden.
Hocam Türkçe konussaniz? Hiçbir şey anlamadim.

Windows kullanırken o sürücüyü yüklemem yeterli onu anladım, Hive OS işletim sisteminde nasıl yapabilirim?

Çok iyi değerler, elinizde temiz sürücü var ise paylaşırmışsınız benimle özelden.

Windows kullanırken o sürücüyü yüklemem yeterli onu anladım, Hive OS işletim sisteminde nasıl yapabilirim?
İnternetten aratırsanız "nvidia 470.05 driver" şeklinde karşınıza onlarca site çıkıyor oralardan bulabilirsiniz, hatta yanlış hatırlamıyorsam reddit'te vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı