RTX 3060 FH4'te 70, RDR2'de 75 derece

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İncelemelerde de görüldüğü gibi ekstrem değerler değil. Kartta bir problem yok hocam.
Yalnız o attığınız videodaki kartın markası PALİT. Palit, ASUS Dual karta göre daha fazla ısınıyor.

ASUS Dual kartın soğutma bloğu normalde çok sağlam. Aşırı da yüksek sıcaklık demiyorum zaten.

Ancak yüksek yani, ben o kadar da normal demem ASUS Dual bir kart için.

Yalnız o attığınız videodaki kartın markası PALİT. Palit, ASUS Dual karta göre daha fazla ısınıyor.

ASUS Dual kartın soğutma bloğu normalde çok sağlam. Aşırı da yüksek sıcaklık demiyorum zaten.

Ancak yüksek yani, ben o kadar da normal demem ASUS Dual bir kart için.
Yalnız attığım diğer videodaki kart asus. Başka bir video daha bırakıyorum.
Bu videoda da aynı ekran kartıyla test etmişler 69-70 derece. Kasa durumunun etkisi sebebiyle 75 olmaz demek pek sağlıklı olmaz. Çünkü kendi mesh kasamda stabil 75 derece olan oyun, mesh bölümünü çıkardığımda 70 derecelere düşüyor.

Kasa linkim, + olarak üstüne 1 tane sıfır 120mm fan taktım diğerlerinin aynısı ve dışarı veriyor havayı.
Asus ekran kartı kullanıyorken ( 3 fanlı RX580 ) aynı oyunda 70-75 dereceleri görüyordum. Bu esnada kasa fanlarım Rampage stok fanlardı. Şuan XFX 6700 XT de 60-70 derece aralarında. Tüm kasa fanlarımı noctua olarak yeniledim. Ben değerlerinde anormal bir durum görmüyorum.

Geri
Yukarı