RTX 3060 Gaming X 7200 TL alınır mı?

Görmek istemiyorsan görmezsin. Gidip sadece İngilizce "3060 Ti incelemesi" yazmışsın, ben Gainward markası yurt dışında kullanılıyor demiştim;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"I have the Gainward 3080 Phoenix GS, got it from germany (i am german). Its really good imo, boost is ~1980 in some games, highest i saw was 2010 for a few seconds. Power always below 320, running without a problem with a 650W PSU (80 Plus Gold). Not loud and on idle Fans go off. Max Temp 76° c. (only paid 829€ btw, ordered on day1)"

"I have the Phoenix 3080 (non GS) and I'm very happy with the card. It keeps stable clocks above 2000ghz and I never had any sorts of crashes or problems with temps or noise levels"

"I have this card for a few days, I managed to push it over 2050 mhz without any crashes. I dont really like the gaming look of it, but when it comes to performance its top notch. Its quiet, fans arent very loud, even when they are at Max speed. Also they include gpu holder which I recommend as the card is heavy"

"It is very good, in fact I bought the "Phantom 3080" at 1860 and the Gygabite Vision at 1800, there is a difference of about 10 fps in call of duty warzone, but the phamthom works at 74 degrees (215 fps on average) and heats up my Corsair memories up to 57 degrees, the Vision works at maximum 63 degrees (205 fps on average) and it heat my memories up to 48 degrees"

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gerçekten de hiç Gainward incelemesi yokmuş.

Evet belli, yok.
He tam dediğim yere geldik. İki tane Reddit yorumu ve doğru düzgün tık almamış 3 tane video. Durun sizi bir zahmetten kurtarayım. Paylaştığınız videoların görüntülenme oranları:

11.097 görüntüleme
977 görüntüleme
5.840 görüntüleme

Bu mudur tercih edilen ürünler? Bana içerik sunun, içerik? Ama durun sizin akıllanmadınız. Devam:

1.jpg

Var mı bu tarz bir geri dönüş Gainward'ta? Yok. Çünkü global pazarda da tercih edilirliği yok. TR'de de sırf ucuz olduğu için yeni yeni giriş yapmaya başladı.

Sunduğunuz içeriklerin bazıları İngilizce bile değil. Görüntülenme oranlarını zaten sundum.

Hadi Pavlov Deneyi yapalım. Bu yorumuma da gülün ve tepkinizi görelim.

Deney başarılı oldu. Tebrik ederim.

He tam dediğim yere geldik. İki tane Reddit yorumu ve doğru düzgün tık almamış 3 tane video. Durun sizi zahmetten kurtarayım: Paylaştığınız videoların görüntülenme oranları:

11.097 görüntüleme
977 görüntüleme
5.840 görüntüleme

Bu mudur tercih edilen ürünler? Bana içerik sunun, içerik? Ama durun sizin akıllanmadınız. Devam:

Eki Görüntüle 1129864

Var mı tarz bir geri dönüş Gainward'ta? Yok. Çünkü global pazarda da tercih edilirliği yok. TR'de de sırf ucuz olduğu için yeni yeni giriş yapmaya başladı.

Sunduğunuz içeriklerin bazıları İngilizce bile değil. Görüntülenme oranlarını zaten sundum.

Hadi Pavlov Deneyi yapalım. Bu yorumuma da gülün ve tepkinizi görelim.
Aynı şeyleri söyleyip duruyorsun. YouTube'da ve Google'da iki kelime yazıp aratmışsın, sonra da gelip inceleme yok diyorsun. Sana aksini göstermeme rağmen hala kabullenmiyorsun. Ben Reddit yorumlarından sadece birkaçını alıp burada paylaştım, zahmet edip attığım Reddit linkine tıklasaydın bir sürü yorum olduğunu görebilirdin. YouTube videoları da tık almamış deyip sıyrılmaya çalışıyorsun. Attığım videoların hangisini tamamen izledin? Tık sayısına göre mi incelemenin iyi veya kötü olduğunu değerlendirebiliyorsun? Zamanımı harcadığıma yazık gerçekten.

Aynı şeyleri söyleyip duruyorsun. YouTube'da ve Google'da iki kelime yazıp aratmışsın, sonra da gelip inceleme yok diyorsun. Sana aksini göstermeme rağmen hala kabullenmiyorsun. Ben Reddit yorumlarından sadece birkaçını alıp burada paylaştım, zahmet edip attığım Reddit linkine tıklasaydın bir sürü yorum olduğunu görebilirdin. YouTube videoları da tık almamış deyip sıyrılmaya çalışıyorsun. Attığım videoların hangisini tamamen izledin? Tık sayısına göre mi incelemenin iyi veya kötü olduğunu değerlendirebiliyorsun? Zamanımı harcadığıma yazık gerçekten.
Ne kadar tek düze bir bakış açısı bu ya? Aynı aramayı iki marka için yaptım. Çıkan sonuçlar ortada. Gainward'un bir tane yazılı incelemesi yok. Global pazarda tercih edilmiyor. Çünkü temelde de kullanıcılar güvenemiyor. Size içerik sunuyorum. Youtube'da da Palit için aynı şekilde arama yapıyorum ve karşıma sayısız video çıkıyor.

Tekrar edeyim: Siz istediğiniz kadar Gainward övün. Dünya ve TR dahil Gainward'u tercih eden kullanıcı sayısı inanılmaz düşük. Palit'in alt markası olması da bir şey değiştirmiyor. Reddit'teki yorumlar üzerinden Gainward sevebilirsiniz ama ben global incelemelere bakarım. Orada da Gainward'un adı okunmuyor, sayın zamanı değerli insan.

Hadi yine Pavlov Deneyi yapalım.

Aynı aramayı iki marka için yaptım. Çıkan sonuçlar ortada.
Bunun sebebi Gainward'un bir alt marka olması olabilir mi? Palit'in alt markasının Palit'in kendisinden daha fazla incelemeye sahip olacağını mı düşünüyordun gerçekten?
Siz istediğiniz kadar Gainward övün. Dünya ve TR dahil Gainward'u tercih eden kullanıcı sayısı inanılmaz düşük. Palit'in alt markası olması da bir şey değiştirmiyor. Reddit'teki yorumlar üzerinden Gainward sevebilirsiniz ama ben global incelemelere bakarım.
Ben Gainward falan övmüyorum, aynı fiyata Gainward 3060 Ti almak varken gidip 3060 alınmasını mantıksız bulduğumu söylüyorum. İki 3060 arasından ASUS yerine Gainward önermiş olsaydım haklı olabilirdin ancak durum öyle değil.
eddit'teki yorumlar üzerinden Gainward sevebilirsiniz.
Dediğim gibi Gainward'u sevdiğim falan yok, 3060 yerine Gainward 3060 Ti almak bana göre daha mantıklı, olay bu. Dediğim gibi Reddit'te birçok kullanıcı yorumu bulunuyor, fikir edinmek için oralara göz atılabilir. Gainward kullanıcıları da yalan söylemiyordur sanırım.

Bunun sebebi Gainward'un bir alt marka olması olabilir mi? Palit'in alt markasının Palit'in kendisinden daha fazla incelemeye sahip olacağını mı düşünüyordun gerçekten?

Ben Gainward falan övmüyorum, aynı fiyata Gainward 3060 Ti almak varken gidip 3060 alınmasını mantıksız bulduğumu söylüyorum. İki 3060 arasından ASUS yerine Gainward önermiş olsaydım haklı olabilirdin ancak durum öyle değil.

Dediğim gibi Gainward'u sevdiğim falan yok, 3060 yerine Gainward 3060 Ti almak bana göre daha mantıklı, olay bu. Dediğim gibi Reddit'te birçok kullanıcı yorumu bulunuyor, fikir edinmek için oralara göz atılabilir. Gainward kullanıcıları da yalan söylemiyordur sanırım.
Ne alakası var? Redmi ayrılana kadar Xiaomi-Mi telefonlarından devasa derecede daha az mı sattı? Alt markası diye görmezden mi gelindi? Fiyatı uygun, tasarımı standart, duruşu orta halli olsa bile kullanıcı için güven esastır. Bir ürün "alt marka" kisvesi adı altında kaliteliyse tercih edilir işte? Hakkında içerik ya da inceleme üretilirken niye bu filtreye takılır?

Reddit yorumlarından, ne dediğini ancak dilini bilmeniz dahilinde anlayacağınız İspanyol kanallarından, çikolata yeme videoları kadar az tıklanma almış sözde içeriklerden daha önemli bir şey varsa o da global tercih edilirlik durumudur. TR'de de zaten bir şeyleri almak ve sonrasında destek bulmak zorken "bunu al" diyerek kimseyi x bir yere yönlendirmem. Satın aldığı ürün için en azından kapısını çalabileceği bir yer bulmalıdır. Hala da tartışacaksanız, buyurunuz. Ben buradayım.

Not: Önceki yorumuma gülmediniz? Pavlov Deneyi güzel gidiyordu.

Ne alakası var? Redmi ayrılana kadar Xiaomi-Mi telefonlarından devasa derecede daha az mı sattı? Alt markası diye görmezden mi gelindi? Fiyatı uygun, tasarımı standart, duruşu orta halli olsa bile kullanıcı için güven esastır. Bir ürün "alt marka" kisvesi adı altında kaliteliyse tercih edilir işte? Hakkında içerik ya da inceleme üretilirken niye bu filtreye takılır?

Reddit yorumlarından, ne dediğini ancak dilini bilmeniz dahilinde anlayacağınız İspanyol kanallarından, çikolata yeme videoları kadar az tıklanma almış sözde içeriklerden daha önemli bir şey varsa o da global tercih edilirlik durumudur. TR'de de zaten bir şeyleri almak ve sonrasında destek bulmak zorken "bunu al" diyerek kimseyi x bir yere yönlendirmem. Satın aldığı ürün için en azından kapısını çalabileceği bir yerler bulmalıdır. Hala da tartışacaksanız, buyurunuz. Ben buradayım.

Not: Önceki yorumuma gülmediniz? Pavlov Deneyi güzel gidiyordu.
Sabaha kadar tartışırım problem yok. Garanti problem olabilir diye başladın, öyle olmadığını görünce konuyu Redmi ile Xioami'ye kadar getirdin, tebrikler 😀 Telefon piyasası ile ekran kartı piyasası aynı mı? Her piyasanın kendine özel popülaritesi var. İspanyol kanalına bu kadar takıldıysan diğer attığım iki videoya bakabilirsin. Hala daha tıktan bahsediyorsun, demek ki Enes Batur ekran kartı incelemesi yapsa en iyi inceleme onun incelemesi olacak😀 Dediğim gibi Reddit'te Gainward kartları kullananlar memnun, ben bir tane olumsuz yorum görmedim. Ama olsun, Gainward kullananlar haksız, sen haklısın. Yaşasın ASUS, MSI ve Gigabyte.

Arkadaşlar sizce alınır mı?

Şu kart belli aralıklarla 750 euro gibi bir fiyattan stoğa giriyor. TL karşılığı 7800 TL gibi bir şeydi yanılmıyorsam. Bütçeyi azıcık esnetirseniz hem MSI, hem de 3060ti almış olursunuz tabii denk gelebilirseniz. Tabii 1-2 haftayı bulabilir gelmesi. Son günlerde 5-6 kez stokta denk geldim ihtiyacım olsaydı kendime alabilirdim.

Hocam tartışma sanırım benim yüzümden uzadı. Ben yine de Gainward tercih etmek istemem @Silinen üye hocam ama ilginiz için teşekkür ederim. @Uchiha Shisui hocam size de beni anlayıp ona göre yorum yaptığınız için teşekkür ederim.
@deMarc Hocam beklemedeyim o halde sağ olun.

Sabaha kadar tartışırım problem yok. Garanti problem olabilir diye başladın, öyle olmadığını görünce konuyu Redmi ile Xioami'ye kadar getirdin, tebrikler 😀 Telefon piyasası ile ekran kartı piyasası aynı mı? Her piyasanın kendine özel popülaritesi var. İspanyol kanalına bu kadar takıldıysan diğer attığım iki videoya bakabilirsin. Hala daha tıktan bahsediyorsun, demek ki Enes Batur ekran kartı incelemesi yapsa en iyi inceleme onun incelemesi olacak😀 Dediğim gibi Reddit'te Gainward kartları kullananlar memnun, ben bir tane olumsuz yorum görmedim. Ama olsun, Gainward kullananlar haksız, sen haklısın. Yaşasın ASUS, MSI ve Gigabyte.
Önceki yorumumda da garanti durumlarından ve prosedürün ne şekilde işleneceğinizden söz ettim. Gidin, tekrar okuyun. Bilgisayar meraklısı bir insan YouTube kullanmayı biliyordur. Siz kendinizi Enes Batur'a yakın görebilirsiniz. O sizin kişisel tercihiniz.

Tekrar edeyim: Gainward'un ne Google ne de Youtube üzerinden global bir içeriği bulunmuyor. Palit'in alt markası olmasına rağmen standartları karşılıyor olmasına karşın dünyadaki insanlar farklı markalara yöneliyorlar. Kimse işi bilmiyor, siz biliyorsunuz? Buraya geliyoruz. Müthiş mantık.

Hadi sizi bir dertten daha kurtarayım. Okumadığınız yorumum:
Bilmediğimi nereden çıkarıyorsunuz? Her alt marka iyi ya da kaliteli olacak diye bir kesinlik var mı? TR garantisi hususunda Gainward'a eşlik eden bir firma var ama prosedür diğer "global markalar" gibi mi işliyor? Niye haklı çıkayım? Ben size diyorum ki Gainward ürünlerinin TR içinde bulunurluğu ve sayıları ne kadardır? Sayısal veri elinizde bulunuyor mu? Ne kadar zamandır hazır sistemler dahil Gainward ekran kartlarına yer veriliyor? Bana internetten bulduğunuz veriler üzerinden Gainward güzellemesi yapıyorsunuz. Olayı da kişiselleştirmekten geri kalmıyorsunuz. Bir de "gülme efekti" koyuyorsunuz. Gidin değerli vaktinizi başka yerde harcayın.

İlk yorumumda da demiştim: Siz Gainward önerebilirsiniz. Ben TR içi kullanımı yeni yeni oluşmuş Gainward'u önermem.

Yine aynı tepki. İşte buradan "ne kadar makul bir kişilik" olduğunuzu fark edebiliyorum.
Tekrar yazayım: Gülmeyi unutuyorsunuz. Pavlov Deneyi hakkında bilgi sununca vazgeçtiniz. İlginç.

Önceki yorumumda da garanti durumlarından ve prosedürün ne şekilde işleneceğinizden söz ettim. Gidin, tekrar okuyun. Bilgisayar meraklısı bir insan YouTube kullanmayı biliyordur. Siz kendinizi Enes Batur'a yakın görebilirsiniz. O sizin kişisel tercihiniz.

Tekrar edeyim: Gainward'un ne Google ne de Youtube üzerinden global bir içeriği bulunmuyor. Palit'in alt markası olmasına rağmen standartları karşılıyor olmasına karşın dünyadaki insanlar farklı markalara yöneliyorlar. Kimse işi bilmiyor, siz biliyorsunuz? Buraya geliyoruz. Müthiş mantık.

Hadi sizi bir dertten daha kurtarayım. Okumadığınız yorumum:

Tekrar yazayım: Gülmeyi unutuyorsunuz. Pavlov Deneyi hakkında bilgi sununca vazgeçtiniz. İlginç.
Hiç sıkılmadan okudum. Dediğinize katılıyorum. Kullanmadığım ürünü önermem. Bu ürünün Gainward olmasına da gerek yok. İsterse Asus olsun Palit olsun. Kullanmadığım ürünü öneremem. etik bir davranış değil. Ayrıca yukarıda ki Gainward RTX 3080 incelemesi de Ghost modeli için değil Phoenix modeli için yapılmış. Bu Ghost modelinin iyi olduğunu da göstermez. Adam akıllı inceleme yok belli ki. Ucuz diye de ne olduğu belli olmayan bir ürüne yönelmek mantıksız olur. Belki gerçekten iyi bir üründür fakat inceleme yoksa da fanatikliğe gerek yok. Siz yeterince anlatmaya çalışmışsınız ama arkadaş anlamamış. Yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı