RTX 3060 Gaming X 7200 TL alınır mı?

Bu tiplere 8000 TL'ye ASUS MSI kitleyeceksin bunlara müstahak, adam aynı fiyata 3060 Ti buluyor neymiş gainward'mış yok garantisi problemmiş TR'ye dist. Getirdiğinden haberi yok aynı fiyat bandında olsa tabii ASUS MSI almak daha mantıklı ama yok kardeşim adam ASUS satıyorum diye +2000 TL daha koyuyor siz ejderha sever enayilerde atlıyor. Bu devirde uyguna buldun mu marka model fark etmeksizin alacaksın yoksa bu ülkede kekliyorlar.

İncelemesi yok diyenlere bir dipnot.

Palit gainward aynı marka aynı üretim bandından çıkıyor sadece üst kasa değişik tasarımsal anlamda PCB ayynı, MOSFET kapasitör kullanılan hetasink fan bile aynı.
Palit kendi Dual modelinde ne kullanıyorsa aynısını Gainward'de kullanıyor.

Ekran görüntüsü 2021-08-06 214112.png

Son düzenleme:
Sizin ciddi sorunlarınızın var. Gerçekten kanaat getirdim. Önceki yorumumda da garanti durumlarından ve prosedürün ne şekilde işleneceğinizden söz ettim. Gidin, tekrar okuyun. Bilgisayar meraklısı bir insan Youtube kullanmayı biliyordur. Siz kendinizi Enes Batur'a yakın görebilirsiniz. O sizin kişisel tercihiniz.

Tekrar edeyim: Gainward'un ne Google ne de Youtube üzerinden global bir içeriği bulunmuyor. Palit'in alt markası olmasına rağmen standartları karşılıyor olmasına karşın dünyadaki insanlar farklı markalara yöneliyorlar. Kimse işi bilmiyor, siz biliyorsunuz? Buraya geliyoruz. Müthiş mantık.
Söyleyecek bir şey bulamayınca hemen "sorunların var" diyerek itham etmeye başlamışsın. Okuduğunu anlama konusunda sanırım iyi değilsin, sen gönderdiğim videoları videoları az görüntülenmeye sahip oldukları için dikkate almadığını söyledin, ben de bu durumda Enes Batur ekran kartı inceleme videosu çekse en iyi inceleme daha fazla izlendiği için onunki olur dedim, çünkü söylediğinden bu anlaşılıyor. Bu cümlemden Enes Batur'u sevdiğimi nasıl çıkartabildin onu açıklarsan sevinirim. Dediğim gibi Reddit'te Gainward kullanan kullanıcılar genel olarak memnun, önemli olan da kullanıcının mutlu olması.
İsterse Asus olsun Palit olsun. Kullanmadığım ürünü öneremem.
@Uchiha Shisui'nin ASUS, MSI ve Gigabyte markalı RTX 3060'ların hepsini kullandığını mı sanıyorsun, o da kullanmadığı ürünü önermiş oluyor. Ama sen ona bir şey demeyip gelip bana laf atmaya çalışıyorsun, üşenmeden okudum diyor bir de 😀
Bu tiplere 8000 TL'ye ASUS MSI kitleyeceksin bunlara müstahak, adam 3060 Ti buluyor neymiş gainward'mış yok garantisi problemmiş TR'ye distribütör getirdiğinden haberi yok aynı fiyat bandında olsa tabii ASUS MSI almak daha mantıklı ama yok kardeşim adam ASUS satıyorum diye +2000 TL daha koyuyor siz ejderha severler de atlıyor. Bu devirde ucuza uygun buldun mu alacaksın yoksa bu ülkede kekliyorlar.

Palit gainward aynı marka aynı üretim bandından çıkıyor sadece üst kasa değişik.
Palit kendi Dual modelinde ne kullanıyorsa aynısını Gainward'da kullanıyor.

Eki Görüntüle 1130114
Boşuna uğraşma, bunlara laf anlatmak mümkün değil. Ezberlemişler 2-3 kelime tekrarlayıp duruyorlar. Bırak daha pahalıya daha performanssız kart önermeye devam etsinler. Palit'in kendi kartlarında kullandığı parçaların çoğunu Gainward'a da sağladığını anlatma zahmetine girmiyorum bu arkadaşlara karşı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tiplere 8000 TL'ye ASUS MSI kitleyeceksin bunlara müstahak, adam aynı fiyata 3060 Ti buluyor neymiş gainward'mış yok garantisi problemmiş TR'ye dist. Getirdiğinden haberi yok aynı fiyat bandında olsa tabii ASUS MSI almak daha mantıklı ama yok kardeşim adam ASUS satıyorum diye +2000 TL daha koyuyor siz ejderha sever enayilerde atlıyor. Bu devirde uyguna buldun mu marka model fark etmeksizin alacaksın yoksa bu ülkede kekliyorlar.

Palit gainward aynı marka aynı üretim bandından çıkıyor sadece üst kasa değişik tasarımsal anlamda PCB ayynı, MOSFET kapasitör kullanılan hetasink fan bile aynı.

Eki Görüntüle 1130114
Kimsenin tercih etmediği ve alt bir segment olarak Gainward'ı geçip bana Palit linkleri sunuyorsunuz. Size forum nezdinde başarılar.

Söyleyecek bir şey bulamayınca hemen "sorunların var" diyerek itham etmeye başlamışsın. Okuduğunu anlama konusunda sanırım iyi değilsin, sen gönderdiğim videoları videoları az görüntülenmeye sahip oldukları için dikkate almadığını söyledin, ben de bu durumda Enes Batur ekran kartı inceleme videosu çekse en iyi inceleme daha fazla izlendiği için onunki olur dedim, çünkü söylediğinden bu anlaşılıyor. Bu cümlemden Enes Batur'u sevdiğimi nasıl çıkartabildin onu açıklarsan sevinirim. Dediğim gibi Reddit'te Gainward kullanan kullanıcılar genel olarak memnun, önemli olan da kullanıcının mutlu olması.

@Uchiha Shisui'nin ASUS, MSI ve Gigabyte markalı RTX 3060'ların hepsini kullandığını mı sanıyorsun, o da kullanmadığı ürünü önermiş oluyor. Ama sen ona bir şey demeyip gelip bana laf atmaya çalışıyorsun, üşenmeden okudum diyor bir de 😀

Boşuna uğraşma, bunlara laf anlatmak mümkün değil. Ezberlemişler 2-3 kelime tekrarlayıp duruyorlar. Bırak daha pahalıya daha performanssız kart önermeye devam etsinler. Palit'in kendi kartlarında kullandığı parçaların çoğunu Gainward'a da sağladığını anlatma zahmetine girmiyorum bu arkadaşlara karşı.
Yukarıda uzun uzun anlattım. Anlama kapasiteniz ve Gainward merakınız sizi istediğiniz yere götürebilir. Size de forum nezdinde başarılar.

Not: Pavlov Deneyi yine işe yaramış. Tebrikler.

Eki Görüntüle 1130114
Sen kime enayi diyorsun aga? İlla senin gibi Gainward mı alacağım? Arkadaş bu model var dedi ben de insan gibi sebebini anlattım. Herkesin belli sebepleri var. Para kolay kazanılmıyor. Asus Msi tercih eden herkes enayi, saf bir akıllı Gainwardcı sensin.

Kimsenin tercih etmediği ve alt bir segment olarak Gainward'ı geçip bana Palit linkleri sunuyorsunuz.
Arkadaşın mesajını okumadın sanırım, Palit'in Gainward'a kendi kartlarında kullandığı parçaları sağladığından bahsediyor, bu yüzden Palit kartlarının linklerini eklemiş.
Anlama kapasiteniz ve Gainward merakınız sizi istediğiniz yere götürebilir.
Seni de okuduğunu anlama yeteneğin ve ASUS, MSI merakin istediğin yere götürebilir.
Not: Pavlov Deneyi yine işe yaramış. Tebrikler.
Son mesajına attığım gülücük ifadesi de benim sana Pavlov Deneyi hediyem olsun 😀 Bilime bir şeyler kazandırmaya çalışman güzel şey. Ivan Petrovic Pavlov'a selam olsun.

Kimsenin tercih etmediği ve alt bir segment olarak Gainward'ı geçip bana Palit linkleri sunuyorsunuz. Size forum nezdinde başarılar.

Yukarıda uzun uzun anlattım. Anlama kapasiteniz ve gainward merakınız sizi istediğiniz yere götürebilir. Size de forum nezdinde başarılar.

Not: Pavlov deneyi yine işe yaramış. Tebrikler.

Palit = gainward aynı marka diyorum alt segment diyor. Aynı üretim bandından çıkıyor aynı kartlar sadece üst kasa değişik yazıyorum Palit linklerini paylaşıyorsun diyor. Kimsenin tercih etmediği diyorsun cuma gününden beri 500'e yakın 3060 ve 3060 Ti satıldı toplamda.

Sizlerde ASUS MSI Gigabyte marka 3060'lara 8000 TL bayılın kardeşim para sizin paranız banane.

He dipnot o fiyata millet 3070 Ti aldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tartışma sanırım benim yüzümden uzadı. Ben yine de Gainward tercih etmek istemem @Silinen üye hocam ama ilginiz için teşekkür ederim. @Uchiha Shisui hocam size de beni anlayıp ona göre yorum yaptığınız için teşekkür ederim.
@deMarc Hocam beklemedeyim o halde sağ olun.

@DracheN kart şu an stokta MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Gaming X 8G LHR Carte Graphique GDDR6 8 Go 1770 MHz 3 x DisplayPort, HDMI, Twin Frozr 8: Amazon.fr: Informatique

Hocam nasıl alabilirim buradan? Bitmiş hocam stok sağ olun ilginiz için.

728 euro gibi bir fiyatı vardı bu AB için vergi dahil fiyat. Biz almak isteyince AB vergisi (VAT) silinip bizim gümrük vergisi ekleniyor, kargo ekleniyor ve fiyat 740-750 euro civarı bir şey oluyor. O da tahminim 7800 TL civarına gelir. Ben genel olarak tüm Amazonları tarıyorum ara ara, denk gelirsem atarım yine. Bu kart baya sık giriyor stoğa ama girdiğinde 1 tane falan giriyor, LHR olduğu için zaten madenciler almıyor anca sizin gibi oyuncular denk gelirse alır. Siz Amazon TR hesabınız varsa onunla FR sitesine login olun aynı şifreyle falan giriyorsunuz zaten, adresiniz ve kart bilgileriniz de sistemde tanımlı olsun hatta. Siz denk gelirseniz veya ben attığımda denk gelirseniz direkt alırsınız.

10 Ağustos - 9 Eylül arasında gönderilir diyordu ben baktığımda. Oradaki Eylül yazısına çok takılmayın, ben de geçen gün Amazon UK'den 3080 Suprim aldım onda da 8 Ağustos - 10 Eylül falan yazıyordu ama siparişi pazartesi vermiştim, çarşamba kargolandı, Cuma günü (dün) İzmir'de elimdeydi kart. Orada yazan tarihten çabuk geliyor. Amazon Avrupa sitelerinin garantisi de Türkiye'deki çoğu satıcıdan çok daha iyidir, kartta sorun olduğunda yokuşa sürmezler, kargoyla yollamanızı isterler, daha kart ellerine ulaşmadan direkt full ücret iadesi yaparlar 1,5 sene sonra bile.

728 euro gibi bir fiyatı vardı bu AB için vergi dahil fiyat. Biz almak isteyince AB vergisi (VAT) silinip bizim gümrük vergisi ekleniyor, kargo ekleniyor ve fiyat 740-750 euro civarı bir şey oluyor. O da tahminim 7800 TL civarına gelir. Ben genel olarak tüm Amazonları tarıyorum ara ara, denk gelirsem atarım yine. Bu kart baya sık giriyor stoğa ama girdiğinde 1 tane falan giriyor, LHR olduğu için zaten madenciler almıyor anca sizin gibi oyuncular denk gelirse alır. Siz Amazon TR hesabınız varsa onunla FR sitesine login olun aynı şifreyle falan giriyorsunuz zaten, adresiniz ve kart bilgileriniz de sistemde tanımlı olsun hatta. Siz denk gelirseniz veya ben attığımda denk gelirseniz direkt alırsınız.

10 Ağustos - 9 Eylül arasında gönderilir diyordu ben baktığımda. Oradaki Eylül yazısına çok takılmayın, ben de geçen gün Amazon UK'den 3080 Suprim aldım onda da 8 Ağustos - 10 Eylül falan yazıyordu ama siparişi pazartesi vermiştim, çarşamba kargolandı, Cuma günü (dün) İzmir'de elimdeydi kart. Orada yazan tarihten çabuk geliyor. Amazon Avrupa sitelerinin garantisi de Türkiye'deki çoğu sisteden çok daha iyidir, kartta sorun olduğunda yokuşa sürmezler, kargoyla yollamanızı isterler, daha kart ellerine ulaşmadan direkt full ücret iadesi yaparlar 1,5 sene sonra bile.
Hocam valla sayenizde bilgi sahibi oldum çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapacağım o halde.

Geri
Yukarı