RTX 3060 hazır sistemler kaç TL olur?

RTX 3060 hazır sistemler indirimle beraber kaç tl tutar?

• Oy verenlerin toplamı
    73
@Fingolfin Bak güzel kardeşim, belli ki genç bir arkadaşımızsın. Ben daha önce hiç bahsettiğin türden ne bir konu açtım, ne de dediğin gibi bir yorumda bulundum. Sen büyük ihtimal kişileri karıştırdın. O yüzden öncelikle bir üslubunu düzelt. Anlatmak istediğin şeyleri Türkçe olarak anlat ki, buradaki kişiler yanlış anlamasın.

Daha bu kartların çıkmasına 3-5 ay var diyorsun, 3070 Ekim ayında çıkıyor. Haberin yok belli ki. RTX 3060 çıkacak mı, belli bile değil. Senin baz aldığın dolar fiyatını Türkiye'de yaşayan insanlar ne yapsın?
Bizim burada aç gözlü firmaların koyduğu kâr oranları var, düşmek bilmeyen kur dalgalanmaları var, vergileri var, cartı curtu var, gelmişsin hala dolar fiyatını söylüyorum diyorsun. Söylediklerini çevirmeye çalışıyorsun anlaşılıyor fakat daha da çok sıvıyorsun.

Bir önceki yorumunda "Şimdiki kurda RTX 3060, 3.500 TL olur." dedin mi, demedin mi?
Fiyat tahmini yapıyor salla yavrum salla. 😄TL olarak fiyat ve-re-me-yiz!
Sen bir fiyat tahmini yapmış olmadın mı? Geçeceksin bu işleri, devlet su işleri. Bir yorum yapmadan önce yazdıklarını kontrol et, sonra böyle çelişkiye düşüp, kendini komik duruma sokma.

Herkes burada fiyat tahmininde bulunuyor. Aşağı yukarı doğru da çıkıyor. Sen şimdi gidip güzelce uyu. Geç oldu çünkü. Kişileri, dolar ve TL'yi iyice karıştırdın.

"Sensen eğer sus artık." diyerek zaten benim olup, olmadığımdan bile emin değilsin. Çünkü zaten öyle bir yorumum yok. Boş yapıyorsun, boş...

Bana iftira attığın için özürünü bekliyorum.

RTX 3060 çıkacak mı, belli bile değil.
Şunu söyleyecek vizyonda birisiyle daha fazla tartışmanın bir manası yok hadi iyi forumlar.
Bana iftira attığın için özürünü bekliyorum.
İftira falan yok ortada, sensen alınabilirsin. Değilsen kolay gelsin ne yapalım şimdi yani. Harbi daha fazla tartışıp engel yedirtme. Anladığın kadarıyla kalsın hadi.

Şunu söyleyecek vizyonda birisiyle daha fazla tartışmanın bir manası yok hadi iyi forumlar.
Bana attığın iftirayı es geçip, iyi forumlar diyerek nereye kaçıyorsun? Önce söylediklerinden dolayı özürünü dilemen gerek.

Ayrıca 3060 çıkmayacak demedim. Kesinlikle çıkacak ama daha yapılan hiçbir açıklama yok. Nvidia'da çalışmadığına göre ne yapacaklarını tahmin edemezsin.

@Fingolfin Öyle bir dünya yok. Engel zaten yiyeceksin. Dayanağın, tutanağın olmadan birisine öyle iftira atıp, kaçıp gidemezsin. Ne demek sensen üstüne alın, değilsen devam et? O kadar kolay değil o işler.

Bana attığın iftirayı es geçip, iyi forumlar diyerek nereye kaçıyorsun? Önce söylediklerinden dolayı özürünü dilemen gerek.

Ayrıca 3060 çıkmayacak demedim. Kesinlikle çıkacak ama daha yapılan hiçbir açıklama yok. Nvidia'da çalışmadığına göre ne yapacaklarını tahmin edemezsin.
Ederim RTX3070'in fiyatını da tahmin ettim nokta atışı çıktı. RTX3060 çıkacak ve tahminimi de yazdım 350 ile 400 dolar arasında olacak. Ne dedim? Şimdinin fiyatlandırması ile TL 3000-3800 arası ya da öyle bir şey dedim. Şimdinin fiyatlandırması diyorum bak dikkat edersen.
İftira falan yok nicki mi resmi mi ne benziyordu. Baktım sende 4000-5000 almış sazı sallıyorsun. Dedim herhalde o. Eğer o sensen diye de yazdım. Sen oysan eğer alınabilirsin, değilsen kusura bakma yinede.

Ederim, RTX3070'in fiyatını da tahmin ettim nokta atışı çıktı. RTX 3060 çıkacak ve tahminimi de yazdım 350 ile 400 dolar arasında olacak. Ne dedim? Şimdinin fiyatlandırması ile TL 3000-3800 arası ya da öyle bir şey dedim. Şimdinin fiyatlandırması diyorum bak dikkat edersen.
İftira falan yok nicki mi resmi mi ne benziyordu. Baktım sende 4000-5000 almış sazı sallıyorsun. Dedim herhalde o. Eğer o sensen diye de yazdım. Sen oysan eğer alınabilirsin, değilsen kusura bakma yine de.
Daha fiyat tartışmasına girecek değilim. Direkt beni hedef alarak yorum yaptın ama bahsettiğin kişi ben değildim. Benim olup, olmadığımdan emin olmadığın için kusura baktım. Diğer kullanıcıların gözünde bana karşı farklı algı yaratabilecek bir yorum çünkü. Neyse uzatmaya gerek yok. İyi forumlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı