RTX 3060 için en iyi NVIDIA Game Ready sürücüsü

Technopat ailesi merhaba.
Genelde RDR2 oynuyorum. RTX3060 (6 GB) için en ideal Game Ready sürücüsü sizce hangisi?
Hocam oyunlar ve driverlar birbirlerine paralel olarak güncellenirler o sebeple WHQL olan en yeni sürücüyü kulanmanız daha sağlıklı olur bence.

En güncel her zaman en iyi değildir arkadaşlar, arada 15 20 FPS fark var kendim gözlemledim. Hattaha yeni çıkan sürücüler ile 4000 serisi çıktığı için NVIDIA 3000 serisi kartların performansını düşürdü, kanıtlanmış bir şey bu en stabil sürüm 516.94 dediğim gibi.

En güncel her zaman en iyi değildir arkadaşlar, arada 15 20 FPS fark var kendim gözlemledim. Hattaha yeni çıkan sürücüler ile 4000 serisi çıktığı için NVIDIA 3000 serisi kartların performansını düşürdü, kanıtlanmış bir şey bu en stabil sürüm 516.94 dediğim gibi.
Yahu olur mu öyle şey adamlar bal gibi biliyor en çok kullanılan kartların hala 1000 serisi olduğunu, nerede bu kanıt bakalım beraber.

Yahu olur mu öyle şey adamlar bal gibi biliyor en çok kullanılan kartların hala 1000 serisi olduğunu, nerede bu kanıt bakalım beraber.

Elimde somut bir kanıt yok fakat forumdakilerde diyor bunu ap açık belli, 528'den 516.94 WHQL sürümüne DDU ile dönün kanıta gerek kalmaz zaten kendimde gözlemledim ben bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı