RTX 3060 için, INNO3D ve Palit bir ASUS eder mi?

@merttgl Burda yine kullanıcının nasıl kullandığına çıkıyor. Herhangi bir karta şu kadar ömrü var diye bir değer biçilemez. ASUS, MSI vs. ne kadar süre gidiyorsa aynı koşullarda o markaların modelleri de benzer süre dayanır. Mesela MSI'ın Ventus serisi çok kaliteli değil. Her markanın her modeli iyi olacak diye bir kaide yok.

@merttgl Burda yine kullanıcının nasıl kullandığına çıkıyor. Herhangi bir karta şu kadar ömrü var diye bir değer biçilemez. ASUS, MSI vs. ne kadar süre gidiyorsa aynı koşullarda o markaların modelleri de benzer süre dayanır. Mesela MSI'ın Ventus serisi çok kaliteli değil. Her markanın her modeli iyi olacak diye bir kaide yok.
anladım, çok teşekkür ederim bilgilendirme için.

Başlık resmen INNO3D ve Palit'e hakaret niteliğinde. :) Model bazında değerlendirirsek üç markanın da çok kaliteli ekran kartı modelleri var.
Hakaret karalama değil reis , sistemlerde bu markalar çıkmaya başladı ve asus msi paralarına satılıyor. daha öncede söylediğim gibi bu markaları hiç kullanmadım ve bu yüzden bana biraz tuhaf geldi.

Hakaret karalama değil reis, sistemlerde bu markalar çıkmaya başladı ve ASUS MSI paralarına satılıyor. Daha önce de söylediğim gibi bu markaları hiç kullanmadım ve bu yüzden bana biraz tuhaf geldi.

Kanka olayı sana şöyle özetleyeyim aynı seri ekran kartlarının FPS performansı birbirine çok yakın oluyor en büyük fark soğutmada ortaya çıkıyor. Isı performansı olarak da sıra ASUS, Gigabyte, MSI, Palit, Zotac diye devam ediyor sana önerim ise INNO3D ve Palit arasından Palit'dir ikisi de kötü değil sadece soğutma açısından yeterli değil.

Kanka olayı sana şöyle özetleyeyim aynı seri ekran kartlarının FPS performansı birbirine çok yakın oluyor en büyük fark soğutmada ortaya çıkıyor. Isı performansı olarak da sıra ASUS, Gigabyte, MSI, Palit, Zotac diye devam ediyor sana önerim ise INNO3D ve Palit arasından Palit'dir ikisi de kötü değil sadece soğutma açısından yeterli değil.
anladım knk teşekkür ederim

Geri
Yukarı