RTX 3060 ile madencilik yapılırsa ömründe kısalma olur mu?

Zerisez

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. RTX 3060 ile madencilik yaparsak ömrü kısalır mı? Kısalırsa kaç ay kısalır? Kart bozulana kadar kendi parasını çıkartır mı?

Merhaba arkadaşlar. RTX 3060 ile madencilik yaparsak ömrü kısalır mı? Kısalırsa kaç ay kısalır? Kart bozulana kadar kendi parasını çıkartır mı?
Çok zorlancağını sanmıyorum. En fazla 1 2 ay kısalır. Ancak kendi parasını çıkartmaz. Çok zorlanmasın dikkat edin.

2CryptoCalc'ın verilerine göre 3060 ile 1 ayda yaklaşık 110 dolar kazanıyorsunuz. Oradan hesaplayın ne kadar zamanda parasını çıkarttığını.
Arkadasim 3090 ile ETH kaziyor yine de bu kadar performansli bi gelir elde edemiyor. 3060 nasil sagliyor bunu acaba.

Eger ayda 110 dolar sagliyor ise LHR olmayan 6-7 kart alayim ben hemen.

Arkadasim 3090 ile ETH kaziyor yine de bu kadar performansli bi gelir elde edemiyor. 3060 nasil sagliyor bunu acaba.

Eger ayda 110 dolar sagliyor ise LHR olmayan 6-7 kart alayim ben hemen.
2CryptoCalc'a bakarak söylemiştim siz de girip bakabilirsiniz şu anda. Whattomine sitesine bir bakayım dedim, aylık 70 dolar gibi falan kazanıyor 3060. 2CryptoCalc'da bir saçmalık var gibi.

2CryptoCalc'a bakarak söylemiştim siz de girip bakabilirsiniz şu anda. Whattomine sitesine bir bakayım dedim, aylık 70 dolar gibi falan kazanıyor 3060. 2CryptoCalc'da bir saçmalık var gibi.

Evet o siteye baktim kart arastiriyordum :D o site gercekci vermiyor. 1650 icin bile oran vermis. Ama 1650 RVN bilmiyorum da ETH kazmaya musait degil.

Yeni konular

Geri
Yukarı