Çözüldü RTX 3060 ısınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hasan emre 2

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'da video izlerken ekran kartım yüzde 60 - 70 kullanılıyor ve 70 derecelere çıkıyor. Ek olarak video 1080p izlerken donup otomatik 720'ye düşürüyor.
Ekran kartı RTX 3060.

Peki neden otomatik 1080'den 720'ye düşüyor?

İnternetten kaynaklı olabilir 1080'den 720'ye düşmesinin konuyla alakası yok arkadaşların dediği gibi virüs olabilir Malwarebytes ile tarat bilgisayarını.

Arkadaşlar herkes macun yeni mi bakımını yaptınız mı demiş ama hiçbir kart video oynatırken yük altına girmez. Mining yapılmış olabilir şüphesindeyim ben. Veya kartı başka bilgisayara takıp denesin. Öyle bilgisayardan mı karttan mı olduğu anlaşılır.

Donanım hızlandırma açıksa ekran kartından kullanıyor.

Dostum bir sürü olabilecek şey var odan sıcak olabilir virüs olabilir kasan tozlanmış olabilir ekran kartının macun kurumuş olabilir vb. bir sürü olay var. Bunlardan en ciddileri virüs arkadaşında dediği gibi Kaspersky'la tarat bakalım.

Sorun çozuldu sadece donanım hızlandırmayıkapatmak yetti ekran kartında bir sıkıntı yoktur tarayıcı ototmatik açmış donanım hızlandırmayı.

Hayır donanım hızlandırma açıksa işlemci yerine ekran kartından kullanıyor.
Hayır kullanmasak eyvallah da.
1698655990623.png

Bu da 4K 50

Dosya Ekleri

• 1698656198231.png
    1698656198231.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 6

Yeni konular

Geri
Yukarı