RTX 3060 laptop alınır mı?

Enes Buğra

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, Almanya'dan laptop almayı düşünüyorum akraba aracılığı ile bu yüzden alman laptop pazarını yakından takip ediyorum. Acer Nitro 5 2020 senesine adeta damga vurmuştu F/P açısından. Bu seferde RTX 3060 notebookuyla damga vurdu. İşte o laptop...

Sizce alınır mı, i7 10750h RTX 3060 ile darboğaz yapar mı? Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam genelde laptoplar darbağoz yapmaması için özellikle parça seçilir. Bence işinizi görür yani alınabilir.

Evet arkadaşlar, Almanya'dan laptop almayı düşünüyorum akraba aracılığı ile bu yüzden alman laptop pazarını yakından takip ediyorum. Acer Nitro 5 2020 senesine adeta damga vurmuştu F/P açısından. Bu seferde RTX 3060 notebookuyla damga vurdu. İşte o laptop...

Sizce alınır mı, i7 10750h RTX 3060 ile darboğaz yapar mı? Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.

Laptoplarda darboğaz olma ihtimali 0. Parçalar birbirine %100 uyumlu seçiliyor.

Bizde de şöyle hayırlı akrabalar olsa keşke 😄 Şimdiden hayırlı olsun.

Merhaba hocam. Bende akrabalar aracığıyla Almanya'dan laptop alacağım. Bu konu hakkında bilgili olduğunu söylemişsin. Bana önerebileceğin en fazla 1000 euroluk bir laptop var mı acaba?

Geri
Yukarı