RTX 3060 Laptop Cyberpunk 2077 15FPS

İşletim sistemi
Windows 10

YiğitSS

Decapat
Daha fazla  
RAM
Micron 2x4 8gb 3200mhz ram
Ekran kartı
100w RTX 3060
İşlemci
Ryzen 5600H
Merhabalar Cyberpunk 2077'ye ilk girişimde 60FPS alırken bir sonraki gün girdiğimde maksimum 15 FPS alabiliyorum ve ekran kartı kullanımı aşırı düşük bu sorunun çözümünü bilen yardımcı olabilir mi rica etsem.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (39).png
    Ekran Görüntüsü (39).png
    3,5 MB · Görüntüleme: 75
  • Ekran Görüntüsü (41).png
    Ekran Görüntüsü (41).png
    3,3 MB · Görüntüleme: 77
NVIDIA Denetim Masası'ndan oyunu yüksek grafikli NVIDIA 3060'a çektiniz mi? Ayrıca çoğu zaman ekran kartına güncelleme geliyor GeForce Experience'tan kontrol edin derim. %7 olması bunu açıklıyor gibi.

NVIDIA Denetim Masası'ndan oyunu yüksek grafikli NVIDIA 3060'a çektiniz mi? Ayrıca çoğu zaman ekran kartına güncelleme geliyor GeForce Experience'tan kontrol edin derim.

Bu şekilde yaptım ve de grafik kartı sürücüsü 511.65'de fakat değişen bir şey olmadı...

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (42).png
    Ekran Görüntüsü (42).png
    176,3 KB · Görüntüleme: 60
Yine NVIDIA Denetim Masası'ndan görüntü ayarlarına gelin kalitede ise performansa çekin daha sonra 3D ayarlara gelin ve tercih edilen işlemciyi yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi yapın. Yine NVIDIA Denetim Masası'ndan Surround PhysX yapılandırması gelin PhysX'in tikini işaretleyin ve işlemciyi NVIDIA 3060 yapın. Pili performans moduna alın ve tekrar deneyin. Olmaz ise yapılanları tekrar eski haline getirin. Çünkü başka yapacağım bir durum yok:)

Geri
Yukarı