RTX 3060 laptop Cyberpunk'ta düşük FPS veriyor

Laptopumda RTX3060 6 GB, R5 5600H, 16 GB RAM var ve Cyberpunk çok kasıyor. Ayarları düşürünce daha çok kasıyor bir çözümü var mıdır?
GeForce Experience uygulamasından Oyunlarıma girin. Burada yüklü oyunlarınız gözükecektir. Cyberpunk seçip özelliklere basın. Sistem burada sizin için en doğru ve stabil grafik ayarlarını kendisi yapıyor. Optimum seçeneğine basıp optimize et deyin. Dying Light 2 oynarken bu bende de olmuştu. Kendim düşürdüm ayarları yok stabil çalışmıyor. Sistemin önerdiği ayarları yaptıktan sonra bir anda canlandı oyun.

Prize takılı değil mi?

Evet prize takılı

Sadece Cyberpunk mı yoksa diğer oyunlarda da mı?

Witcher 3 yeni güncelleme gelmişti onda da 40 üzeri çıkmıyordu ayarı düşürdükçe daha çok düşüyor FPS.

GeForce Experience uygulamasından oyunlarıma girin. Burada yüklü oyunlarınız gözükecektir. Cyberpunk seçip özelliklere basın. Sistem burada sizin için en doğru ve stabil grafik ayarlarını kendisi yapıyor. Optimum seçeneğine basıp optimize et deyin. Dying Light 2 oynarken bu bende de olmuştu. Kendim düşürdüm ayarları yok stabil çalışmıyor. Sistemin önerdiği ayarları yaptıktan sonra bir anda canlandı oyun.

Deneyeceğim eve dönünce de grafik ayarı düşürüyorum daha akıcı oynayabilmek için 30 50 arası gezerken 10 20 arası FPS alıyorum neden olduğunu çözemedim sürücüler falan güncel.

Laptopun sıcaklık değerleri nasıl?

Fazla ısınmıyordu oyun açıkken ondan bakmadım sıcaklık değerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı