RTX 3060 laptop GTA 5 düşük performans

tek_goz_olaf1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem olarak elimde Tulpar T7 v22.2 model bir Gaming laptop var. Şaşırtıcı dekilde 980M ile Full ayarlarda 60-70 arası alan laptoplar var iken ben Full ayarlarda aynı değerleri görüyorum. Kaldı ki 3050 laptop GPU kullanan arkadaşımda 100'ün altına inmiyor. Her şeyim güncel Windows'u ve ekran kartını yeni güncelledim hatta. Bu sorunun çözümü yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistem olarak elimde Tulpar T7 v22.2 model bir Gaming laptop var. Şaşırtıcı dekilde 980M ile Full ayarlarda 60-70 arası alan laptoplar var iken ben Full ayarlarda aynı değerleri görüyorum. Kaldı ki 3050 laptop GPU kullanan arkadaşımda 100'ün altına inmiyor. Her şeyim güncel Windows'u ve ekran kartını yeni güncelledim hatta. Bu sorunun çözümü yok mu?
Nvidia denetim masası üzerinden ve power and sleep ayarı üzerinden performans'a çektiniz mi ?

Full ayar olmayabilir o videolar haberiniz olsun.

Laptopun performans ayarı olabilir belki optimizasyon moduna geçiyor olabilir cihazınız.
Veya hocam oyun içi vsync ayarı açık olabilir fpsyi kitliyor o ayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı