RTX 3060 laptopa 2K ekrana yeterli gelir mi?

DLSS olmadan max ayarlarda akıcı oynanmaz. Zaten VRAM limitine takılman muhtemel. Ben de aynı kartı kullanıyorum, 6 GB küfür gibi.
Hiç bilgim yok o konularda ya. 2k monitörde aldım yenilerde sırf bu yüzden gerçi ben öyle cyberpunk vs. oynamam da lol oynarım genelde arada bir de güncel oyun. O zaman 2k yalan mı oldu oyun açısından :D

Hiç bilgim yok o konularda ya. 2k monitörde aldım yenilerde sırf bu yüzden gerçi ben öyle cyberpunk vs. oynamam da lol oynarım genelde arada bir de güncel oyun. O zaman 2k yalan mı oldu oyun açısından :D
Lol oynarsın, 3A'da kenar yumuşatma kullanmadan da oynarsın. Sadece ayarları kökleyemezsin.

Lol oynarsın, 3A'da kenar yumuşatma kullanmadan da oynarsın. Sadece ayarları kökleyemezsin.
He eyvallah köklemek felan dert değil ya 2k güzel bi çözünürlük :)
Evet masaüstü RTX 3060 12GB olduğu için 4K'ya bile çıkarsın DLSS ile 2K zaten rahat. Ama laptopta 6GB olduğu için VRAM yetmeyecektir.
Ama orta ayarlarda felan oynayabiliyoruz değil mi ?

Son düzenleme:
He eyvallah köklemek felan dert değil ya 2k güzel bi çözünürlük :)

Ama orta ayarlarda felan oynayabiliyoruz değil mi ?
aynen hocam ben de sizin gibi düşündüm :d yani cs:go, rainbow six siege,gta v gibi oyunlarda high medium oynatsa yeterli gelecektir benim için bunu da yapabilir herhalde değil mi arkadaşlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı