RTX 3060 laptopta 34 inç monitör kullanılabilir mi?

@ysfemre hayırlı olsun =) 100Hz günlük kullanım ve hikayeli oyunlar için gayet yeterli, sadece CS:GO tarzı oyunlarda tam performans alamayacaksın ama olsun.
Geldi hocam monitör, herhangi bir sorunla şu anlık karşılaşmadım ölü piksel vesaire cihazda yok. Tek sorun HDMI yüzünden maksimum 100hz veriyor ancak kısaca ben beğendim 😄

@ysfemre klavye konusunda bilgisizim yanlış yönlendirmeyim, bütçem olmadığı için bunu almıştım ben, kablolu seçeneklerin daha fazla özel bir sebebin yoksa kablolu al derim. Ayrıca ince laptop tuşları gibi olanları tercih et, laptop klavyesinden şu kalın tuşlu klavyelere geçince istediği kadar sessiz desinler sesli oluyor alışması zor oluyor, resimdeki gibi bir şeyler bakın bence. Bir de tuşlar aydınlatmalı olsun kesinlikle, akşam görünmez oluyor ben laptopta alışmışım çok yadırgadım.

Dosya Ekleri

• 1_org_zoom.jpg
    1_org_zoom.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 22
@ysfemre klavye konusunda bilgisizim yanlış yönlendirmeyim, bütçem olmadığı için bunu almıştım ben, kablolu seçeneklerin daha fazla özel bir sebebin yoksa kablolu al derim. Ayrıca ince laptop tuşları gibi olanları tercih et, laptop klavyesinden şu kalın tuşlu klavyelere geçince istediği kadar sessiz desinler sesli oluyor alışması zor oluyor, resimdeki gibi bir şeyler bakın bence. Bir de tuşlar aydınlatmalı olsun kesinlikle, akşam görünmez oluyor ben laptopta alışmışım çok yadırgadım.
Bende sizin klavyeyi almayı düşünüyordum ancak tuşların arası biraz ayrık gibi geldi ve birinden 3 tuşa aynanda basılmıyor 2sini iletiyor oyunlarda sıkıntı yaratıyor diye bir şey okumuştum sizde de oldumu ?

Sessiz olarak bu modeli de bulmuştum ancak iyimi kötümü bir fikrim yok.
Işık konusunda evet cidden gerekiyor ancak ucuz olup kaliteli ve ışıklı olan bulamadım.

@ysfemre hayır aynı anda 5 tuşa kadar sıfır sorun, sonrasında tuşlar birbirinden çok uzaktaysa bazen algılamıyor da 5 tuş zaten yeter diğer el farede olacak. Bu klavyenin en beğendiğim yanı medya tuşlarının olması sürekli kullanıyorum. Beğenmediğim 2 kısmı var, ilki klavye aydınlatmalı ama tuşlar transparan değil yani gece tuşlar yine karanlık kalıyor. İkincisi laptoptan böyle bir klavyeye geçince bana da araları ayrık(ölçtüm 0.7cm) gibi geldi tam alışamadım ve biraz sesli hissettiriyor ama ona alıştım kötü bir ses değil. Ben çoğu oyunu gamepad ile oynuyorum o yüzden çok umrumda değildi alırken ne aldığım.
Ben tekrar alacak olsam bunlara benzer olanları alırım:

Konu eski ama yeni bir topic açmadan şansımı önce burada bir deneyeim. Lenovo ideapad gaming 3 bir laptopum var ve oynadığım tek şey flight simulator 2020. 1080 çöznürlükte performası bana yetiyor. Fakat curve monitörler alıp biraz kendimi şimartmaya niyetlendim. 1 monitörde sorun yok ama 2 veya 3 monitöre çıkma şansım varmı bunu merak ediyorum. Ekran kartım rtx 3060. Teknolojiye biraz uzak kaldık yaş itibari ile. Misal 2 tane curve monitör bağlamamız mümkün mü? Ve fiyat performan için hangi curve monitörü önerirsizniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı