RTX 3060 laptopta düşük FPS

ELONZY

Zeptopat
Daha fazla  
RTX 3060 laptopum var, ASUS marka fakat izlediğim videodaki FPS değerlerinden daha düşük FPS alıyorum. Nedenini bilen ve yazan olursa çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videodakiyle aynımı bir de seninki laptop videodaki adamın masaüstü olabilir, laptoplar daha hızlı ısındıkları için FPS değişikliliği olur ama Max 3 4
aynı adam ekran kaydı almadan kamerayla çekiyor özellikleri herşeyi aynı ama galiba ekstra bir 144 hz monitore baglarsan daha iyi performans veriyor ama emin değilim fikrin için teşekkür ederim
Hangi oyunda ne FPS alıyorsunuz? Sisteminizin geri kalanı nedir? Tahmin mi edelim.
Bahsi geçen video nedir?
i7 11.nesil rtx 3060 1tb ssd

Son düzenleme:
aynı adam ekran kaydı almadan kamerayla çekiyor özellikleri herşeyi aynı ama galiba ekstra bir 144 hz monitore baglarsan daha iyi performans veriyor ama emin değilim fikrin için teşekkür ederim

i7 11.nesil rtx 3060 1tb ssd
Dostum FX506HM-HN061 mi laptopun ? Ben de 500GB SSD'lisi var. Drop mu yiyorsun ? Aynısı bende de var büyük ihtimalle tek kanal RAM'den kaynaklanıyor. Geri dönüş yaparsan memnun olurum.
Haklısın Optimus yüzünden performans düşüyor ama Dual Channel RAM de çok önemliymiş. @ELONZY

@ELONZY Galiba laptoplarımız aynı. Hala düşük performans mı alıyosunuz? Herkes dual ram yaparsanız çözülür diyor.
Dostum FX506HM-HN061 mi laptopun ? Ben de 500GB SSD'lisi var. Drop mu yiyorsun ? Aynısı bende de var büyük ihtimalle tek kanal RAM'den kaynaklanıyor. Geri dönüş yaparsan memnun olurum.
Haklısın Optimus yüzünden performans düşüyor ama Dual Channel RAM de çok önemliymiş. @ELONZY
Dostum sende de mi aynı sorun var? Çözebildin mi acaba?

@ELONZY Galiba laptoplarımız aynı. Hala düşük performans mı alıyosunuz? Herkes dual ram yaparsanız çözülür diyor.

Dostum sende de mi aynı sorun var? Çözebildin mi acaba?
Çözümü çift kanal yapmak Ali abi de söyledi TUF DASH F15 videosunda. Ama paraya çıkıyor iş. Daha yeni aldırdım o yüzden yakında yükseltemem. Ama istiyorsan yükselttiğim zaman bir makale paylaşabilirim inceleme tadında olur. Takip edebilirsin beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı