RTX 3060 Lenovo Legion modeli satışta

TRdeki tüm modeller 60W olarak gelecek bu sene.
Ekranı her zaman sallamayacaksınız ki hocam o yüzden hiç sorun olmaz zaten hemen hemen her markada var bu olay metal kasalar da dahil olmak üzere.

HP Omen R7 RTX3060 modelini ekranın mekaniğinin kötü olmasından dolayı almamıştım. Legion herne kadar ona benzesene onun kadar kötü durmuyor testlerde. Bu testtin başında (1:37) Menteşe ve ekran açılışını gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Menteşe kırılması durumu daha önce yaşadığım için bu fiyatlara daha kaliteli bir şeyler görmek istiyorum.

HP OMEN R7 RTX3060 modelini ekranın mekaniğinin kötü olmasından dolayı almamıştım. Legion hernekadar ona benzesene onun kadar kötü durmuyor testlerde. Bu testtin başında Menteşe ve ekran açılışını gösteriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Menteşe kırılması durumu daha önce yaşadığım için bu fiyatlara daha kaliteli birşeyler görmek istiyorum.
Hp omende ne gibi sıkıntılar var hocam almayı düşünüyordum maalesef 13k bütçede muadili yok. Ama sorunları var mı bilmiyorum(Isınma problemi yok. Bunu biliyorum sadece.)

HP Omen'de ne gibi sıkıntılar var hocam almayı düşünüyordum maalesef 13K bütçede muadili yok. Ama sorunları var mı bilmiyorum(Isınma problemi yok. Bunu biliyorum sadece.)

Merhaba. Bu videoda gözüken ekranın esnemeleri beni rahatsız etmişti.

Son düzenleme:
Merhaba. Bu videoda gözüken ekranın esnemeleri beni rahatsız etmişti.

Bu problem düzeltildi hocam, yeni Omen'larda klavyenin iki yan tarafında küçük silikonlar var bu durumu engelleyen.

Yeni konular

Geri
Yukarı