RTX 3060 Lenovo Legion modeli satışta

Bu cihaz Türkiye'ye geldi sonuç olarak. Diğer modelleri tahmini olarak ne kadar zaman sonra gelmeye başlıyor. Çünkü dün böyle bir konu yokken bile bugün bir anda geldi cihaz ve satımına başlandı.
Konu vardı aslında. Lenovo’ya sorduğumda eylül için satışta olacak demişlerdi. Pro’lardan bahsediyorum.

17.3 ya da 16.1 istiyordum hep ama yeni Legion'lar Omen fiyatında gelince aldım hemen. RAM işi biraz can sıkıyor ama ileride değiştiririm. 17.3 Legion'lar 14000-14500'e piyasaya çıkarsa pişman olurum.

17.3 ya da 16.1 istiyordum hep ama yeni Legion'lar Omen fiyatında gelince aldım hemen. RAM işi biraz can sıkıyor ama ileride değiştiririm. 17.3 Legion'lar 14000-14500'e piyasaya çıkarsa pişman olurum.
Şu an kumar oynuyoruz biz de. 17.3 18K ya gelirse bunu aldığımıza şükredeceğiz gibi.
Olmazsa iade edip 17.3 lük almak fikri aklımdan çıkmıyor.

Yetkili servisi arayıp konuştum az önce. Eylül sonuna doğru dediler. Az önce bir arkadaş daha demişti aynı bilgiyi. @CRESSI eğer gelirse ufak bir inceleme tarzı bir şey yaparsan iyi olabilir. Ben pek anlamıyorum o tarz işlerden. (Time Spy, Cine vs.) Güzel bi soğutucu ile çok verimli olabileceğini düşünüyorum.
Hocam 17k'ya da gelmez herhalde. O zaman kim alır onu v25.1 varken Allah aşkına. Ama keşke bekleseydiniz biraz daha.
Buna gelecek olursak. V25.1 de çok güzel özellikle indirimde bulunursa bence de şahane. Ancak galiba geldiğinde zamlı bir fiyatla gelecek. Umarım öyle gelmez yine Monster güzelliğini görebiliriz.

Geri
Yukarı