RTX 3060 LHR kilidi kaldırmak mümkün müdür?

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Amazaon Japonya üzerinden uygun fiyatlara bulunabiliyor. Uygun sürücülerle birlikte 45-50 MH/S almak mümkün müdür? REV2.0 LHR modelli sürümler için ve Ethereum için soruyorum. 470.05 ile ve riser kullanarak bu hash oranı kesin alınabilir midir? Mümkünse LHR kart kullananlardan da bilgi almak isterim.

Kilit kaldırılabilir olsa 8 9 bin TL'den aşağı 3060 bulamazsın zaten dostum. Ben de alacaktım, almadım sırf bu yüzden. Yani cevap kilit kaldırılamıyor.

Artı -6 Eksi
Evet, mümkün. Hatta bir tane sürüm vardı. Belki internetten bulursun.
Kilit kaldırılabilir olsa 8 9 bin TL'den aşağı 3060 bulamazsın zaten dostum. Ben de alacaktım, almadım sırf bu yüzden. Yani cevap kilit kaldırılamıyor.
Kaldırılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki sürücü ile kullanıp mining yapanlar var.

Türkiye'den almayacağım için 5-5.5 bin TL'ye bulunabiliyor. O yüzden 45-50 MH/S alabileceksem çok avantajlı bir fiyat olmuş oluyor.

Rev2.0 için geçerli değil diye biliyorum. Rev1.0 versiyonlar da kilit kırılıyor du. Yapan birisi varsa yazsın arkadaşlar.
Türkiye'den almayacağım için 5-5.5 bin TL'ye bulunabiliyor. O yüzden 45-50 MH/S alabileceksem çok avantajlı bir fiyat olmuş oluyor.

İyi araştır. Eğer kırılıyorsa bende alırım. Güzel fiyat. 7500 verip te alırım sorun değil benim için.

Kaldırılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eski video bu. İlk üretime çıkan 3060 ekran kartları için olan video. V2.0 da kırılma olayı yok.

Rev2.0 için geçerli değil diye biliyorum. Rev1.0 versiyonlar da kilit kırılıyor du. Yapan birisi varsa yazsın arkadaşlar.

İyi araştır. Eğer kırılıyorsa bende alırım. Güzel fiyat. 7500 verip te alırım sorun değil benim için.

Eski video bu. İlk üretime çıkan 3060 ekran kartları için olan video. V2.0 da kırılma olayı yok.
Evet REV2.0 için geçerli değilmiş. ETH dışı alınabilir ancak.

Kaldırılıyor.

LHR olayı farklı. LHR kaldırılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı