RTX 3060 (Mobile) vs RTX 2060

Peki, özür diliyorum herkesten. Raporladım kendimi yanlış bilgi verdiğim için zaten. Özür diliyorum tekrardan herkesten. Ben kimseye herhangi bir bilgi vermesem iyi olur, kendimde olmayan kartlar için en azından.

Peki, özür diliyorum herkesten. Raporladım kendimi yanlış bilgi verdiğim için zaten. Özür diliyorum tekrardan herkesten. Ben kimseye herhangi bir bilgi vermesem iyi olur, kendimde olmayan kartlar için en azından.

Raporlamana gerek yok ozur dilenecek bir şey de yapmadin, gercekleri kabul etmekte gecikiyorsun sadece. Biz de insaniz biz de arastiriyoruz hatta bu kartlarin bazilarina sahibiz yani. Biraz anlayis goster.

Yine de hala hak veremiyorum. Konu sahibi RTX 3060 MaxQ diye bir şey sormuyor çünkü.

@SEMIKAANCAKIR Masaüstüne en yakın güç olan esas alınır savunmasına da katılmıyorum. Soru çok düz ve net. RTX 3060 Mobile diye soruyor. Dümdüz. MaxQ falan demiyor. Dümdüz soruyor. Adamın elinde RTX 3060 Mobile var belki düz halde ve arkadaşının sistemi ile karşılaştırmak istiyor belki. MaxQ versiyonunun belgeleriyle geliyorsunuz.

Masaüstünün Watt değerine en yakını esas almak ilginç bu durumda.

Yine de hala hak veremiyorum. Konu sahibi RTX 3060 MaxQ diye bir şey sormuyor çünkü.

@SEMIKAANCAKIR Masaüstüne en yakın güç olan esas alınır savunmasına da katılmıyorum. Soru çok düz ve net. RTX 3060 Mobile diye soruyor. Dümdüz. MaxQ falan demiyor. Dümdüz soruyor. Adamın elinde RTX 3060 Mobile var belki düz halde ve arkadaşının sistemi ile karşılaştırmak istiyor belki. MaxQ versiyonunun belgeleriyle geliyorsunuz.

RTX 3060 Mobile'in performansini merak ediyorsan en yuksek performans vereniyle karsilastirirsin tabii ki, bunda anlamayacak bir sey yok. Max-Q belirtmediyse de MAX-P oldugunu varsayiyoruz dogal olarak. Neticeye bakarsak laptop 3060 ortalama masaustu 2070 gucunde, elimizde kaniti da var buna itiraz edilbilecek bir ortam oldugunu sanmiyorum. Ortalama mi alacaktik? Var mi oyle bir kart?

Hocam siz hep "belki" diyerek kendinizin yaptığının doğru savunuyorsunuz ancak "belki" elinde Max-P bir 3060 var? Eğer bu şekilde düşünürsek tüm tarafların hem Max-Q hem Max-P değerleri kıyaslamalarını yazmaları gerekir. Yani bir bakıma eğer konu sahibinin elindeki cihaz Max-Q ise siz haklısınız ama "belki" Max-P ise o zaman siz haksızsınız. Umarım açıklayabilmişimdir.

Hocam siz hep "belki" diyerek kendinizin yaptığının doğru savunuyorsunuz ancak "belki" elinde Max-P bir 3060 var? Eğer bu şekilde düşünürsek tüm tarafların hem Max-Q hem Max-P değerleri kıyaslamalarını yazmaları gerekir. Yani bir bakıma eğer konu sahibinin elindeki cihaz Max-Q ise siz haklısınız ama "belki" Max-P ise o zaman siz haksızsınız. Umarım açıklayabilmişimdir.
Yok arkadas hicbir turlu hakli degil. Eger laptop 3060 performansiysa soru buyrun ben size aldigim Timespy sonucunu gostereyim yani. Sorusunun dumduz cevabi budur.

Yok arkadas hicbir turlu hakli degil. Eger laptop 3060 performansiysa soru buyrun ben size aldigim Timespy sonucunu gostereyim yani. Sorusunun cevabi budur.
Ben de şu cevaba hastayım işte. Neden sizin sonucunuzu esas alıyoruz? RTX 2060 Super kullanan birinin sonucunu da esas alalım. Neden internetteki RTX 2060 Super sonucuna bakıp, kendi sonucunuzla karşılaştırıyorsunuz? Bu benim dediğim GTX 970, GTX 1060 6 GB örneğine denk geliyor.

Ben de şu cevaba hastayım işte. Neden sizin sonucunuzu esas alıyoruz? RTX 2060 Super kullanan birinin sonucunu da esas alalım. Neden internetteki RTX 2060 Super sonucuna bakıp, kendi sonucunuzla karşılaştırıyorsunuz? Bu benim dediğim GTX 970, GTX 1060 6 GB örneğine denk geliyor.
2060 Super ile degil 2060 ile karsilastiracaksin iddian o cunku simdi konuyu saptirip ordan pay edinmeye calisma. Ego fiskiriyor resmen. Guc kisitlamasina gidilmemis bir laptop kartiyla guc kisitlamasina gidilmemis bir desktop kartini karsilastirmaktan daha dogal ne olabilir.

Bunu esas alıyorum sevgili forumdaşım. Vaz mı geçtin RTX 3060 Mobile'ın RTX 2060 Super'den daha iyi olduğunu düşünmekten?
Al sana dumduz cevap. Taze cikardim senin icin iyi mi degil mi sen karar ver.
Screenshot (14).png

Yeni konular

Geri
Yukarı