RTX 3060 önerisi

Bütçe
8500TL
Son sürüm ve oyunlar tam ekranda belli süre oynayınca ekran gidiyor ve bilgisayar çalışmaya devam ediyor. hatta pc'nin üstündekıi on/off butonuda çalışmamaya başlıyor PSu'dan kapatıyorum sonra açıyorum.
Son sürüm dediğin sanırım 22.5.2 olsa gerek. O ise evet o sürücü problemliymiş duyduğum kadarıyla. Başka bir sürücü ise bilemiyorum.

Son sürüm dediğin sanırım 22.5.2 olsa gerek. O ise evet o sürücü problemliymiş duyduğum kadarıyla. Başka bir sürücü ise bilemiyorum.
o sürücüylede aynı sorun eski sürümleriylede. Tek tek denedim. Sonra yeter ulan diyip iade için aldığım siteyi aradım :D

Bu AMD sürücü konusunda düzeldi sanıyordum. Nvidia bu konuda çok iyi 6 yıldır 1060 kullanıyorum hiç sürücü ile ilgili sorun yaşamadım. Ama ufak tefek sorunlardan dolayı daha pahalısını ve daha güçsüz olanı alacağımı hiç sanmıyorum. Umarım ileride AMD sürücü konusunda tamamen toparlar.

Bu AMD sürücü konusunda düzeldi sanıyordum. Nvidia bu konuda çok iyi 6 yıldır 1060 kullanıyorum hiç sürücü ile ilgili sorun yaşamadım. Ama ufak tefek sorunlardan dolayı daha pahalısını ve daha güçsüz olanı alacağımı hiç sanmıyorum. Umarım ileride AMD sürücü konusunda tamamen toparlar.
Kesinlikle öyle.Son bir ay içerisinde AMD kartlarda yine yazılımsal sorunlar artmaya başladı umarım bir sonraki güncellemede bu sorunu çözerler.

Geri
Yukarı