RTX 3060 & Ryzen 5 5500 sisteme 2000 TL kasa ve PSU önerisi

Bütçe
2000

Hilmi_Kadir

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir PC toplamayı düşünüyorum. Param hazır ama bir konuda karar veremedim. Kasa ve özellikle PSU çok önemli bir konu ancak benim ikisi için maksimum bütçem 2000 TL. Anakartım Gigabyte B550 sh3. kasa olarak Gametech Legends Mech olanı düşündüm, nasıldır? Bir de PSU önerisi yapabilirseniz çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU olarak bunu almanı öneririm direkt. Kasa için biraz daha bütçe ayırman gerekecek, çıkamam diyorsan:

PSU olarak bunu almanı öneririm direkt. Kasa için biraz daha bütçe ayırman gerekecek, çıkamam diyorsan:

Hocam bu ikisini alsam sıkınyı çıkar mı, PSU güvenilir mi? Sıkıntı çıkmayacaksa bütçe arttıramayacağım çünkü.

Son düzenleme:
Aynı kasanın ARGB hali de var Akakçe üzerinden kontrol et, fiyat farkı 100-200TL falansa alabilirsin.

Tamam.

Aynı kasanın ARGB hali de var Akakçe üzerinden kontrol et, fiyat farkı 100-200TL falansa alabilirsin.

Peki hocam bunları aldım Ryzen 5 5600 aldım karar değiştirip 3070 alsam bu PSU yeter mi bir hesap yaptım Max 320-340 wat tüketiyor 3070 le beraber bu güç kaynağı yeter mi 3070 için merak ettim.

Merhaba, bir PC toplamayı düşünüyorum. Param hazır ama bir konuda karar veremedim. Kasa ve özellikle PSU çok önemli bir konu ancak benim ikisi için maksimum bütçem 2000 TL. Anakartım Gigabyte B550 sh3. kasa olarak Gametech Legends Mech olanı düşündüm, nasıldır? Bir de PSU önerisi yapabilirseniz çok memnun olurum.

400 500TL daha bütçenizi arttırıp 650W güç kaynağı almanız daha ileri dönük olur. Size 550 de yetecektir ama ileri dönük olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı