RTX 3060 satıp 2070 Super'e geçmek mantıklı mı?

Bende de 3060 var 2-3 FPS için değmez hem 3060 daha güncel.
Ben overclock ile 2080'i geçtim. Bence değmez. Sizin kartınız daha iyi. Daha iyi değerler elde edebilirsiniz. Ancak overclock değişkendir. Yapıp kartı da yakabilirsiniz. Eğer böyle bir şey olursa sorumluluk kabul etmem. Ben +265 Core, +1000 Memory Clock yaptım.
Evet bir videoda 200 core 500 memory ile 2070s ile aynı performansı veriyordu. Bendeki modelin testlerini izledim sıcaklık 60i geçmiyor yani 200 core 1000 memoryi rahat kaldırır.
3060 ile birkaç ay mining yap. Hem kazandığın para ile hem kartı satıp ondan gelen para ile daha iyi bir kart alabilirsin.
Güncel kartı satmak hiç mantıklı değil. Aralarında uçurum bir fark söz konusu bile değilken satmanızı önermiyorum.
Amacın oyun oynamaksa Asus ROG RX 6700XT tavsiye ederim. Sat ve bu karta geç.
Eski seri karta geçmek mantıksız. İlla Nvidia olsun dersen 3060ti kovalayacaksın o zaman.
Işlemcim ryzen 5 3600 4.4ghze ocleyip kullanıcam bir daha işlemci masrafina girmek istemiyorum.
2060'ı ucuza satmışsın. Ama RTX 3060 nasıl 5bin TL'den bulabildin? Bende satacağım glaiba bu gidişle. Bu arada 2070s ye geçme.
3060lar çıkmadan önce sattım palit modeliydi o yüzden.
Hayır böyle bir şey yapmanı tavsiye etmem aradaki azıcık farka değmez.
Kalsın bence. 5.000'e 3060 nasıl buldunuz?
Hocam uzun hikaye ama yurt dışı deyim kisaca
Ben olsam değiştirmezdim. 3060 hem daha güncel hem de daha fazla yazılım desteği alacak. Bu da onu ileride daha performanslı hale getirebilir.
Hepinize teşekkür ederim satmıyorum o zaman
Bu arada kusura bakmayın konuyu açıp kaçmış gibi oldum sabah erken saatte açmıştım yeni onaylanmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı