RTX 3060 sistem CS:GO'da 60 FPS veriyor

puyomasuu

Picopat
Daha fazla  
Selam bir sorunum vardı. CS'de 60 70 FPS alıyorum almamam gerekiyor diye düşünüyorum. 3060 i5 12599 var yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunun dosyalarını doğrula, Steam'ı aç kapa yap, oyun içi grafik ayarlarını unlost FPS arttırmadan bakabilirsin ben onları kullanıyorum hem oyun performansını arttırır. Olmazsa PC'yi aç kapa falan yap. Ya da belki de laptop kullanıyorsan başka ekran kartını kullanıyor olabilir.

Evet laptop kullanıyorum başka ekran kartı kullanıyorsa nasıl bakacağım nereden değiştireceğim bir bilgin var mı?

Bence saçmalık yine de kasması Valorant'ta sıkıntı yok Witcher GTA 5 falan oynuyorum bir CS'de oluyor.

CS:GO başlatma seçeneklerine -freq 360 -novid -konsol -tickrate 128 +fps_max 400 cl_radar_always_centered 0; cl_radar_scale 0.302500; cl_hud_radar_scale 1.3; cl_radar_icon_scale_min 0.6; cl_radar_rotate 1; cl_radar_square_with_scoreboard 1 bunları yaz 9999 FPS'in keyifini yaşa.

Oyunun dosyalarını doğrula, Steam'ı aç kapa yap, oyun içi grafik ayarlarını unlost FPS arttırmadan bakabilirsin ben onları kullanıyorum hem oyun performansını arttırır. Olmazsa PC'yi aç kapa falan yap. Ya da belki de laptop kullanıyorsan başka ekran kartını kullanıyor olabilir.

Evet laptop kullanıyorum o dediğiniz şeye nasıl bakacağım başka ekran kartı olayına(Yanlıslıkla yazdım)

Evet laptop kullanıyorum o dediğiniz şeye nasıl bakacağım başka ekran kartı olayına(yanlıslıkla yazdım)

CS:GO'ya gir Görev Yöneticisi'ni aç oradan hangi ekran kartının kullanıldığına bak yanlış ekran kartını kullanıyor mu diye bak.

Evet laptop kullanıyorum o dediğiniz şeye nasıl bakacağım başka ekran kartı olayına(yanlıslıkla yazdım)

Grafik ayarlarından oyunun .exe‘sini yüksek performansa al. Yüksek ihtimal düzelir.

Geri
Yukarı