RTX 3060 sistem Valorant'ta 150-200 FPS veriyor

Ayrancı

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta 200 ile 150 FPS arasında alıyorum. RTX 3060 16 RAM i5 11400F Windows 11 kullanıyorum. Düşük ayarlarda 150 FPS düşük değil mi?

Valorant'ta 200 ile 150 FPS arasında alıyorum. RTX 3060 16 RAM i5 11400F Windows 11 kullanıyorum. Düşük ayarlarda 150 FPS düşük değil mi?
Normal hocam valorant işlemci yoğunluklu bir oyun

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da örnek bir video

Düşük. Termal macunlar yeni mi? Fanlar temiz mi? Arkada çalışan uygulama veya yazılım var mı?

Bilgisayar 5-6 ay önce alındı temizledik de.
Arkada da bunlar var.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-27 174537.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-27 174537.png
    23,6 KB · Görüntüleme: 15
Anormallik var senin sisteminle yüksek ayarlarda insanlar dediğin FPS'i alıyor garip
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Normal hocam Valorant işlemci yoğunluklu bir oyun.

Bu da örnek bir video.

Hocam laptop da böyle olması normal çünkü laptopların ekran kartı Mobile olur ve masaüstünden daha çok ısınır.

Anormallik var senin sisteminle yüksek ayarlarda insanlar dediğin FPS'i alıyor garip

Hocam laptop da böyle olması normal çünkü laptopların ekran kartı Mobile olur ve masaüstünden daha çok ısınır.

Hocam sıfırlamayı deneyeyim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı