RTX 3060 sistemde Marvel Spider-Man Remastered düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

SefaScengo

Decapat
Daha fazla  
Ekran kartı
Rtx 3060 6 gb
İşlemci
İ5 10500h
Merhaba dostlar, biliyorsunuz Spider-Man daha bu hafta PC'ye çıktı. Herkes optimizasyonu överken ben ise sorun yaşıyorum. RTX 3060 ekran kartlı laptopum ile high ayarlarda 40-50 arası FPS alıyorum bazen 80-90'lara çıkıyor ama birkaç dakikalık falan üstelik RTX kapalı ve DLSS açık olmasına rağmen…
Sorunu çözmek için oyunun dosyalarını doğruladım ekran kartını silip tekrar kurdum ancak çare olmadi. Tüm driverları guncelledim sonuç alamadım. Sizce ne yapmam lazım yorumlarınızı bekliyorum.
Not: RAM düşük ondan oluyordur demeyin benimle aynı sistemdeki benchmarkları izledim sabit 90 FPS alıyorlar.
Sistemim;
RTX 3060 6 GB.
i5-10500h
8 GB RAM.
512 GB SSD.

Merhaba dostlar, biliyorsunuz Spider-Man daha bu hafta PC'ye çıktı. Herkes optimizasyonu överken ben ise sorun yaşıyorum. RTX 3060 ekran kartlı laptopum ile high ayarlarda 40-50 arası FPS alıyorum bazen 80-90'lara çıkıyor ama birkaç dakikalık falan üstelik RTX kapalı ve DLSS açık olmasına rağmen…
Sorunu çözmek için oyunun dosyalarını doğruladım ekran kartını silip tekrar kurdum ancak çare olmadi. Tüm driverları guncelledim sonuç alamadım. Sizce ne yapmam lazım yorumlarınızı bekliyorum.
Not: RAM düşük ondan oluyordur demeyin benimle aynı sistemdeki benchmarkları izledim sabit 90 FPS alıyorlar.
Sistemim;
RTX 3060 6 GB.
i5-10500h
8 GB RAM.
512 GB SSD.

Kardeşim sen oynadın mı bitirdin mi bilmiyorum ama bende de RTX 3060'da 30'lara 40'lara bile düşen bir FPS vardı. Ben FPS sorunu olduğunu düşünüyordum. Fakat ayarlara geldiğinde oyun içinde ışın izleme (yani RTx) açıkmış (bunu baştaki menüde göremedim). RTX'i oyun içinden kapattığım anda Ultra ayarlarda 90 100 FPS'lerde oynamaya başladım. Eğer hala bu sorunu yaşıyorsan bunu deneyebilirsin. Zaten RTX modda bu oyunu sabit FPS'lerde oynatabilecek iki ekran kartı var onlarda RTX 3080 ile 3090.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı