RTX 3060 sistemde Valorant takılıyor

efe can 33

Picopat
Daha fazla  
Ben 3 haftadır bilgisayarı aldım. Ortalama 350 FPS alıyorum ama oyun sürekli takılıyor. Isınma sorunu yok. Ne yapabilirim?
i5 12400F
RTX 3060 12 GB var.

Nasıl takıldığından bahseder misiniz FPS düşmesi şeklinde mi?
Silah alma tuşuna basınca 1 kaç saniye sonra veriyo ileri gidiyorum elimi klavyeden çekmeme rağmen hala ileri gidiyim 1 kaç saniye yine ama fps aynı

Virüs taraması yap.

Bu nece bir cümledir?
Yaptım bişey yok zaten sadece valo var başka bişey yapmadım daha

i7 12700H 3050 Ti ile yaşıyorum bende bir takılma var oyunda akıcı oynayamıyorum. Farklı hesaptan girince ama daha akıcı oluyor bir farklı hesaptan girmeyi dene bence.

Bende 12500H + 3050 Ti laptop var ve ben sorun yaşamıyorum. Her rekabetçi FPS oyununa girdiğimde(Valorant/CS fark etmeksizin) başta bir süre kasıyor ama sonra daha kasmıyor.
Muhtemelen tamamen yazılımsal bir sorundur.

İ7 12700h 3050 ti ile yaşıyorum bende bi takılma var oyunda akıcı oynayamıyorum. Farklı hesaptan girince ama daha akıcı oluyor bi farklı hesaptan girmeyi dene bence.
Arkadaşım kendi hesabınıda girdi yine takılıyo

Bende 12500H + 3050 Ti laptop var ve ben sorun yaşamıyorum. Her rekabetçi FPS oyununa girdiğimde(Valorant/CS fark etmeksizin) başta bir süre kasıyor ama sonra daha kasmıyor.
Muhtemelen tamamen yazılımsal bir sorundur.
Bana vatan yetkilisi işletim sistemindeki dedi silip tekrar windows yükledim yine olmadı lisanslı orijinali almam gerek

Geri
Yukarı