RTX 3060 sistemde Valorant takılıyor

efe can 33

Picopat
Daha fazla  
Ben 3 haftadır bilgisayarı aldım. Ortalama 350 FPS alıyorum ama oyun sürekli takılıyor. Isınma sorunu yok. Ne yapabilirim?
i5 12400F
RTX 3060 12 GB var.

Şimdi sen deyince bir kez daha deneyeyim Valorant oynamayı dedim. Ekran kartını güncellemiştim. Şu an daha iyi çalışıyor. Ekran kartın güncel mi?
Baktım güncelliğini

O zaman size tavsiyem Riot istemcisini açın ayarlara gidin Valorant'a tıklayıp dosyaları onara tıklayın bulup.
Onuda deniyecem olmazsa bi yolunu bulacaktır teşekkürler

Son düzenleme:
Bir anda Rainbow six siege başladın Valorant yerine.

Umarım sorunu kısa zamanda çözersin. Bol şans.
Tesekkürler

Sorununuzun diskten kaynaklandığını düşünüyorum verdiğim CMD komutlarını CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp bu komutları tek tek uyguladıktan sonra yeniden başlatıp tekrar dener misiniz? (bilgisayarınız açılırken tarama yapacak endişelenmeyin)

Chkdsk /r /f
sfc /scannow
DISM /online /cleanup-ımage /checkhealth
DISM.exe /online /cleanup-image /scanhealth
DISM.exe /online /cleanup-image /restorehealth

Eğer sorununuzu çözmez ise RAM kaynaklı olup olmadığını anlamak için mdsched.exe yazın aramaya şimdi yeniden başlatı işaretleyip RAM taraması yapmasını bekleyin.
Merhaba size bi sorum var sorun giderici yapıyorum uyumsuz program ve düzeltilmedi diyo ne yapamalıyım

Son düzenleme:
Bende de başta ilk girdiğimde FPS'nin 350-400 hatta 500 gördüğü oluyor sonra aniden azalıyor 200-300 arasında oynuyorum ama ana hesabımda oynarken bir takılma var sebepsizce başka hesaplarda yok.
Ben çok da dikkat etmiyorum FPS'e açıkçası ama ortalama 300 FPS alıyorum en azından Valorant'ta. Bazen değişebiliyor. Genellikle 250/-350 arası değişebiliyor. İlk aldığımda daha yüksek FPS veriyordu(400 falan) ama muhtemelen bunun sebebi CPU'nun artık çok ısınması. Özellikle termal macunu daha yenileyemediğim için.

CS'de açık gösterge olmadığı ve ben de bakmakla uğraşmadığım için pek bilmiyorum kaç FPS aldığımı. Sadece Ping'i kontrol etmiştim bir ara CS'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı