RTX 3060 sistemden görüntü gelmiyor

TakatimKalmadı

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni bilgisayar aldım ancak ekrana görüntü vermiyor. No Signal diyor. Değişik kablolar da denedim, yani kabloda sıkıntı yok. Aldığım yerde adam ekrana görüntü verebilmişti ancak bende olmuyor. RAM ve BIOS pili yerli yerinde. Ekranim VG248QG, anakart ASUS TUF B550M, ekran karti ASUS TUF 3060

RAM'larin yerlerini değiştir. Önce birini sök görüntü geliyorsa diğerini tak. RAM'ler bazen saçmalıyor. Bir daha da kafana göre kasayı açıp müdahale etme. Görüntü gelmeyen kasayı sana neden yollasınlar.:D

RAM'larin yerlerini değiştir. Önce birini sök görüntü geliyorsa diğerini tak. RAM'ler bazen saçmalıyor. Bir daha da kafana göre kasayı açıp müdahale etme. Görüntü gelmeyen kasayı sana neden yollasınlar.:D
Hm. 1) Ben kasayı açmadan önce eve gelip direkt taktım ve görüntü gelmedi. 2) ilk başta dediğinizi yaptım. 3) Madem kasaya kafama göre müdahale etmemeliyim neden üsttekini söylüyorsunuz?

HM. 1) Ben kasayı açmadan önce eve gelip direkt taktım ve görüntü gelmedi. 2) ilk başta dediğinizi yaptım. 3) Madem kasaya kafama göre müdahale etmemeliyim neden üsttekini söylüyorsunuz?

Görüntü gelmediği zaman firmayı aramadınız.

Aramadığım size telepati yoluyla mı yüklendi?

Ben fikrimi söylüyorum sorularımı soruyorum. Benim kasamda da görünü gelmedi her parçayı tek tek söktüğüm günleri biliyorum. Yardımcı olmaya çalışıyoruz BIOS pili sökülür sonra yerine tekrar takılır kasa en baştan toplanır. Amacımız zaten sana yardımcı olmak. Ben şunu anlamıyorum. Kasadan görüntü geliyor. Sen bir HDMI kablo attın nasıl no Signal alıyorsun. Sonra bu kasayı neden firmaya iade etmiyorsun. Aradığında ne dediler sevgili dostum. Bu firma hangi firma. Kasayı nereden satın aldınız.

Ben fikrimi söylüyorum sorularımı soruyorum. Benim kasamda da görünü gelmedi her parçayı tek tek söktüğüm günleri biliyorum. Yardımcı olmaya çalışıyoruz BIOS pili sökülür sonra yerine tekrar takılır kasa en baştan toplanır. Amacımız zaten sana yardımcı olmak. Ben şunu anlamıyorum. Kasadan görüntü geliyor. Sen bir HDMI kablo attın nasıl no Signal alıyorsun. Sonra bu kasayı neden firmaya iade etmiyorsun. Aradığında ne dediler sevgili dostum. Bu firma hangi firma. Kasayı nereden satın aldınız.
Hani geç saat ya dostum hani cevap veremediler. Hani gene geç saat olduğu için şubelerine gidemiyorum ya hani o yüzden de iade edemiyorum. Hani eğer benim çözebileceğim bir sorunsa hem benim hem de çalışan arkadaşların boşu boşuna yorulmaması adına buraya konu açıyorum ya hani. Vatan.

Yeni konular

Geri
Yukarı