RTX 3060 sisteme hangi sürücüleri indirmek lazım?

RTX 3060 ekran kartı, ASRock B560M anakart ve i5 11400F işlemci kullanıyorum. Windows Update'den sürücüleri otomatik indirdim sadece NVIDIA ekran kartı sürücüsünü manuel olarak indirdim. Başka ne indirmem gerekiyor?

İlk olarak Windows güncelleştirmelerinin hepsini tamamladıktan sonra, belirttiğim linkten ana kartında ihtiyacın olan driverları indir ve kur. Ardından bu linkten ekran kartı driverını indirebilirsin. Aradığın özellikle farklı bir driver varsa yazabilirsin.

İlk olarak Windows güncelleştirmelerinin hepsini tamamladıktan sonra, belirttiğim linkten ana kartında ihtiyacın olan driverları indir ve kur. Ardından bu linkten ekran kartı driverını indirebilirsin. Aradığın özellikle farklı bir driver varsa yazabilirsin.
Sağolun hocam ilk link işime yaradı bulamamıştım., ilk linkte hangilerini indirmeliyim?

1665926743343.png

Başına tik işareti koyduklarımı indir, yuvarlak içine aldıklarım ise opisyonel birisi sistem durumunu kontrol etmek için, diğer ise ekolayzer ayarı yapmak ve bağlı cihazları görmek ayarlamak için.

Geri
Yukarı