Yeni sıfırlanan sisteme hangi sürücüleri kurulmalı?

aliterz

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bilgisayarı yeni formatladım. Driverları üretici markanın sitesinden yükleyeceğim. Bir çok driver orijinal sitelerinden vs denedim fakat en stabil çalışanı üretici firmanın kendi driverları oldu. Hangi driverları indirip kurmalıyım hangileri gereksiz bilmiyorum. Gerekli olan driverlar hangileridir söyleyebilir misiniz çünkü ben hep baştan aşağıya hepsini kuruyorum.( resim ektedir;

1614708253972.png

benim tavisyem anakart ekran kartı gibi önemli bileşenlerin ilk önce driver ını kurmanız yönünde olacaktır onlardan sonra diğer ekstra donanımların driver larını kurabilirsiniz ( her driver kurduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın )

Sanırım bu Laptop modelinin hem Broadcom hem Realtek Wi-Fi kartlı versiyonları var. Aygıt Yöneticisi'ni atarsan iyi olur.

HP'nin sitesinde ki sürücülerden hangisi anakart sürücüsü hocam? ekran kartını kurdum. Hangilerini kurmalıyım? Aygıt yönetici kısmınıda atıyorum;

Sadece ekran kartı sürücüsünü elle kurun, gerisini Windows Update halleder. Sürücüler konusunda sıkıntı yaşarsanız orijinal yayımcının sitesinden sürücüyü kurarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı