Sisteme hangi sürücüleri kurmalıyım?

Sorun yok yani? Sadece update yavaş. Fena strese girdim şuan.
Stressten önce,sağlığınızı düşünseniz iyi olur. Sakin olun,ilk zaman daima bunu yapar ve kendine gelmesi için belirli bir vakite ihtiyaç duyar. Benim de öyleydi,güncellemeler oturunca düzeliyor. Bir kaç pc açılışında toparlanır.
Dosya gezgininde Bu Bilgisayar'ı tıklayın.
Yerel Disk C sağ tuşla tıklayın ve özelliklere girin.
Araçlar sekmesinde En iyi Duruma Getir butonuna basın
- Windows SSD'ye mi yüklü,emin olun. Emin olmak için - Katı hal sürücüsü: SSD Sabit disk sürücüsü: HDD (Göreceksiniz.)
- Bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını istiyorsanız,basit ayarlar yapabilirsiniz. Şöyle : Windows 10'da en yüksek güç modu: Nihai Performans! - MediaTrend

Hocam yarım saat oldu. Resetlesem mi diye düşünüyorum artık.
Resetleme. Muhtemelen resetlediğin için,yolunda gitmeyen bir sorun olduğunu belirtir. Acele etme. Yavaştan kuruyor olabilir,internetin ile alakalı yavaşlık olabilir. Vs vs... Acele etme.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsan olup olmamak sorun değil ama burasının kuralları var yardım yapılacaksa site üzerinden yapılacak siteye üye olurken bu kuralları onaylamış oluyorsunuz zaten.
Hocan çok korkuyorum ya. Hiç bir şey olmuyor. Resetleyecem eğer 10 15 Dk'ya bir şey olmaz ise.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocan çok korkuyorum ya. Hiçbir şey olmuyor. Resetleyeceğim eğer 10 15 Dk'ya bir şey olmaz ise.

Hocam bir de 6000'den fazla mesajınız var az sakin olun bundan kat kat büyük sorunların bile bir çözümü var sizin durumunuzda sadece beklemeniz gerekiyor bitmesini.

Geri
Yukarı