RTX 3060 Ti+12400F sistem 13.799 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Stok bitince bu şekilde Tükendi yazılıyor, fiyatı yazmıyor. Bu neden böyle oldu bilmiyorum.

Adsız.jpg

bugün sabah açılır açılmaz bir arkadaş vesilesiyle sistemi aldım komple. Güncellenmemiş fiyat da olabilir ama değerlendirdim evet bu fiyattan aldım. Ekran kartı yaşadığım şehirde olmadığı için başka ilden tedarik edilecek onun haricinde bir sorun yok.

bugün sabah açılır açılmaz bir arkadaş vesilesiyle sistemi aldım komple. Güncellenmemiş fiyat da olabilir ama değerlendirdim evet bu fiyattan aldım. Ekran kartı yaşadığım şehirde olmadığı için başka ilden tedarik edilecek onun haricinde bir sorun yok.
3060 ti olarak mı aldınız sistemi acaba?

Sistem 3060 ti diyor fakat linke tıkayıp bakarsanız gigabyte-rtx3050eagle diyor. Bence bir yanlışlık yaptılar sistem 3060 ti değil diye düşünüyorum.
rtx.jpg

Çok güzel fiyat hatta anakartı B450'yle değiştirip 5600 koysak en az 1K daha iner fiyatı ekran kartını nasıl bu kadar ucuza veriyorlar anlamadım son zamanlarda gördüğüm en iyi F/P sistem.

Evet hocam 3060ti olarak sipariş geçti ben 3050 ifadesini göremedim. Bir link atabilir misiniz?
İlk sayfada olan link, aşağıya tekrar bırakıyorum.

Ekran kartında 3060 Ti yazıyor. Sistem parçalarında da aynı.
Onu ben de görüyorum. Bahsettiğim şey, linkin üzerine geldiğinizde gigabyte-3050-eagle beliriyor olması. Yukarıya resim ekledim, bakabilirsiniz.

Onu ben de görüyorum. Bahsettiğim şey, linkin üzerine geldiğinizde gigabyte-3050-eagle beliriyor olması. Yukarıya resim ekledim, bakabilirsiniz.
Link sanırım Vatan'dan kaynaklı. Basit bir sorun bence.

Evet söylediğiniz ibareyi şimdi ben de gördüm fakat sistem içeriğinde yazan esastır diye düşünmekteyim. Sonuç olarak website içeriğinde de 3060ti geçmekte. Linkten dolayı mağduriyet yaşatamazlar bence. Hakkımızı savunmak için yollar açık gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı