RTX 3060 Ti 16 GB ekran kartı var mı?

Slm merhaba

Decapat
Daha fazla  
Merhaba yakın zaman içerisinde sistem toplayacağım ve ekran kartı olarak RTX 3060 Ti 16 GB ekran kartı alacaktın onu önerdiler ama baktığımda öyle bir ekran kartı bulamadım öyle bir ekran kartı var mı yok mı beni aydınlatın varsa nereden bulabilirim?

@Blackrawen Hocam hazır konu ekran kartı kategorisinde olduğu için sormak istedim. Sapphire RX 7800 XT Pure Gaming karttan memnun musunuz ve 5600X ile darboğaz oluyor mu?

@Blackrawen hocam hazır konu ekran kartı kategorisinde olduğu için sormak istedim. Sapphire RX 7800 XT Pure Gaming karttan memnun musunuz ve 5600X ile darboğaz oluyor mu?

1080p de olur. 7800XT taş gibi karttır alınır. 2K da fullersin ayarları keyfine bakarsın bir sorun olmaz.

@Blackrawen Hocam hazır konu ekran kartı kategorisinde olduğu için sormak istedim. Sapphire RX 7800 XT Pure Gaming karttan memnun musunuz ve 5600X ile darboğaz oluyor mu?
2K kullanıyorum darboğaz olmuyor gayet memnunum karttan. Şu ana kadar en ufak bir sıkıntı yaşamadım oynamak istediğim her oyunu 2K full+full grafiklerde oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı