RTX 3060 Ti ekran kartının kaldırmadığı oyun var mı?

3060ti kullanıyorum. 2K ekran kullanıyorum her oyunda aşağı yukarı 70 80 FPS ultra ayarlarda alabiliyorsun. Sadece iki tane bozuk oyun var. Dying light 2 ve cyberpunk bu oyunlarda Ultra ayarlarda dlss açık quality modunda Rtx açıkken 30 40 FPS arası bir rakam alıyordum. Onun dışında Rdr 2 nin grafikleri bence ikisinden de katnkat iyi olmasına rağmen 90 FPS gibi çok rahat bir rakamda oynuyordum. Bir tavsiye vereyim. Ben oyunlarda hiçbir zaman ultra da maksimum FPS de oynamıyorum. Grafik kartını yormamak için V sync açık bir FPS e sabitleyip ayarları Medium high vs yapıyorum. Zaten göz ayırt edemiyor aralarındaki farkı. Boşa kartım yoruluyor gibi hissediyorum

Onu bilmiyorum ama belki olabilir ben 3050'nin 1660 Super'in RTX'li hali diye biliyorum en iyisi internete bakmanız ben çok da bilgi sahibi değilim belki de yanlış biliyorumdur.

Hocam RTX 3050 RTX 2060'dan biraz daha güçsüz. Ve 1660 Super'in RT hali falan değil, çoğu şeyi daha iyi.

Ben bunu anlamıyorum çoğu oyunda DLSS'in bulanık göstermemesi için neden daha yüksek çözünürlüklü bir monitöre sahip olmam gerekiyor umarım gelecekte oyunlar DLSS'i daha iyi kullanırda ekran kartımın ömrü artar.

RDR2 ve Metro Exodus bende bayağı akıcıydı ama Cyberpunk hem çok bulanık ve optimizasyonu rezalet idi bu arada Cyberpunk'ın bulanık olması oyunun sorunumu yoksa ben de mi internette bayağı araştırdım ama bir sonuç bulamadım.
Bilmiyorum bende cyberpunk aşırı akıcı şekilde oynattı. İşlemcim de o kadar iyi değildi. İ7 5820k

Geri
Yukarı