RTX 3060 Ti Discord ve OBS'de kilitlenmeler

Anquix

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Aşağıda 2 ekran kartının karşılaştırmalı sorun videosu bulunmaktadır.

Daha önce de açmış olduğum 3 konuyla alakalı sorunun tamamen ekran kartında olduğunu buldum fakat sorunumun ne olduğunu daha bilmiyorum. Yarın ya da ertesi gün ekran kartımı iade ya da değişim için aldığım yere götürüp garantiye verilmesi için denemeler yapacağım.

Sorunla alakalı detaylı bir video incelemesi çektim ve YouTube üzerinden link ile erişim sağlama yaptım. Aşağıda detaylı inceleme ve sorunu anlatan videoyu göreceksiniz. İzleyip yorum yapıp yardımcı olursanız sevinirim.

(Soruna kısaca gelecek olursak; TeamViewer ya da Discord veyahutta OBS ile yayın açtığımda ya da başka oyunlarda takılmalar, ses kaybolmaları gibi sorunlar yaşıyordum. Sorun ekran kartında fakat asıl sorun ne bilmiyorum.)

Daha önce açtığım konular :

Sorun ile ilgili videolar:

GTX 1080 Açılış :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTX 1080 Test:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

RTX 3060 Ti Açılış:

RTX 3060 Ti Test :

Sistem özellikleri:

Anakart: Gigabyte X570 Aorus Pro.

Işlemci: Ryzen 5 3600.

Ekran kartı: Gigabyte Aorus 3060 Ti.

RAM: Kingston Fury X 3200MHz CL16.

PSU: Hyper 700W Gold.

SSD: Transcend 240GB.

SSD: Samsung 970 Evo 1 TB SSD, NVMe M.2.

HDD: 1TB 7200 RPM.

HDD2: 2TB 7200 RPM.

-Ana- monitör: ASUS MG278Q 27" (144Hz 2K)

-2.- monitör: ViewSonic VX3276-2K-mhd 32" (60Hz 2K)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı