RTX 3060 Ti ekranda anlık kare çıkıyor

AtakanGuney

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Son 1-2 haftada ekranımda farklı bir sayfa açtığımda misal anlık olarak monitörümün bazı yerlerinde siyah kare gibi şeyler oluşuyor ama 1-2 saniye bile sürmeden düzeliyor. Sebebi ne olabilir acaba? Ekran kartı sürücüleri güncel. Ekran kartı da RTX 3060 Ti.

Arkadaşlar merhaba. Son 1-2 haftada ekranımda farklı bir sayfa açtığımda misal anlık olarak monitörümün bazı yerlerinde siyah kare gibi şeyler oluşuyor ama 1-2 saniye bile sürmeden düzeliyor. Sebebi ne olabilir acaba? Ekran kartı sürücüleri güncel. Ekran kartı da RTX 3060 Ti.
Başka monitör ile test imkanı var mı?

Bu siyah kareler oyunlarda mı ortaya çıkıyor yoksa tarayıcı da gezerken mi çıkıyor.

Hocam servise gönderebilirim.

Yok hocam, normal tarayıcıda geziyorum diyelim veya işte bir sekmeyi aşağıya aldım yeni bir sekme açtım vesaire tamamen şans eseri oluşuyor.

Bende'de 3060 Ti var. Dediklerin Chrome tarayacısında ara sıra oluyor ama oyunlarda olmuyor. Belki tarayıcıda bir sorun vardır.

Bende'de 3060 Ti var. Dediklerin Chrome tarayacısında ara sıra oluyor ama oyunlarda olmuyor. Belki tarayıcıda bir sorun vardır.

İnternette şöyle bir makale buldum istersen bir göz gezdir. Youtube, Discord, Visual Studio Code are flickering with black checkered squares/vertical lines. Partial solutions to this issue.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı