RTX 3060 Ti LHR nasıl 3060'dan fazla kazabilir?

Paytak Penguen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba.
3060 Ti LHR, nasıl 3060'dan (LHR olmayan) fazla kazabilir?
Nicehash hatalı mı hesaplıyor?

IMG_20210821_211306.jpg
IMG_20210821_215521.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Algoritmalar farklı her algoritma LhRden etkilenmiyor.
Bu yüzden farklı algoritmada 3060ti LHR geçiyor

Algoritmalar farklı her algoritma LHR'den etkilenmiyor.
Bu yüzden farklı algoritmada 3060 Ti LHR geçiyor.
Hocam Nicehash ETH kazıyor diye biliyorum da. Şimdi ben Nicehash indirip kazıma başlasam vaadedilen değeri alabilir miyim? Yani tam 3,74$ olmasa da 3,5$ vs. olur mu?
Aslında kart elimde değil, yarın sipariş vermeyi düşünüyorum ve Almanya'dan geliyor. O yüzden merak ediyorum biraz da.

Nicehashten hangi algoritmada kazandırdığına bakacaksın ayrı olarak o algoritmada kendin kazacaksın. Böyle daha fazla kazanırsın.

Nicehash ETH kazmıyor sadece. Hangisinden fazla kazandırıyorsa onu kazıyor. Yoksa işlemcide Monero kazımı yapamazdın Nicehash ile.

Nicehashten hangi algoritmada kazandırdığına bakacaksın ayrı olarak o algoritmada kendin kazacaksın. Böyle daha fazla kazanırsın.

Nicehash ETH kazmıyor sadece. Hangisinden fazla kazandırıyorsa onu kazıyor. Yoksa işlemcide Monero kazımı yapamazdın Nicehash ile.
Anladığım kadarıyla ERGO kazıyor. Başka siteden baktığımda onda da ERGO kârı yakın görünüyor.
Güzel o zaman.

3060Ti LHR modellerinde sadece ETH de mi kilit var yoksa Raven falan kilitsiz, sınırlamasız kazılıyor mu?

Zotac Twin Edge 3060 Ti aldım hiç bakmadan ucuz diye, LHR çıktı kart.

@Paytak Penguen @tugoli
Ethereum ve onun altyapısını kullanan kartlarda (sınırlama) oluyor diye biliyorum. RVN kazabiliyor olman lazım ama daha çok ERGO öneriliyor. RVN'de ısınıyor çünkü kart. Zaten elindeki kartın soğutması kötü, ERGO kaz bence.
Benim kart da anca bugün kargoya verildi, 5 gündür (iş günü) hazırlanıyor aşamasındaydı.

Geri
Yukarı