RTX 3060 Ti mı 4060 Ti mı?

Saf performans arayan gidip RX 7000 veya RX 6000 serisine bakabilir.

5 6 yıllık AMD kullanıcısı olarak bu zamana kadar 4 tane AMD kartım oldu birebir deneyimledim RX570 RX580 RX6600 RX 6700 XT gibi bir daha tövbeliyim kasanın içine bile sokmam AMD kart WattMan hatasını çözmekle geçti hayatımın 3/1'i rezalet softwareini düzeltmedikçe AMD kullanmam. RTX2060'ım oldu 1 keresinde en stabil sistemim o zaman olmuştu.

5 6 yıllık AMD kullanıcısı olarak bu zamana kadar 4 tane AMD kartım oldu birebir deneyimledim RX570 RX580 RX6600 RX 6700 XT gibi bir daha tövbeliyim kasanın içine bile sokmam AMD kart WattMan hatasını çözmekle geçti hayatımın 3/1'i rezalet softwareini düzeltmedikçe AMD kullanmam. RTX2060'ım oldu 1 keresinde en stabil sistemim o zaman olmuştu.

Kim ne derse desin, AMD bu şekilde devam ettiği sürece hiçbir zaman NVIDIA stabilitesini yakalayamayacak. Tekelleşme sürdüğü sürece son kullanıcı zarar görecek. Keşke alınan FPS'ten çok birazda yazılımlara önem verseler.

şans diyelim wattman değil de PSU ile alakalı oluyor genelde ,bende de öyle sıkıntılar vardı kaliteli bir PSU ya geçtim hiç bir sorun yok 1 yıldan fazladır kullanıyorum . Adı üstünde "Güç adam" elektriksel bir sorun oluyor

Şans diyelim WattMan değil de PSU ile alakalı oluyor genelde, bende de öyle sıkıntılar vardı kaliteli bir PSU'ya geçtim hiçbir sorun yok 1 yıldan fazladır kullanıyorum. Adı üstünde "güç adam" elektriksel bir sorun oluyor.

WattMan'in bir sürü farklı sebepleri var hocam :D benimki de PSU'dan kaynaklıydı ama PSU'um 850W Gold sertifikalı Power'im vardı ona rağmen veriyordu ve inatla değiştirmedim SSD'den dolayı verdiği bile oldu kulağa çok uçuk gelebilir ama forumda WattMan çözümü ile alakalı yazım dahi mevcut :D şans ile alakalı falan değil çok seçici AMD kartları aynı sisteme PSU'ya RTX 2060 taktım sorunun ssini yaşamadım ne bir çökme ne bir donma ne bir reset atma ne bir internette göz kırpma ekranda Alt Tab'dan renk bouzlması yapma tamamen firmanın ilgisiz ve beceriksizliğinden ötürü sorun bunlar en kısa zamanda umarım düzeltirler AMD software rezaletini ben artık uğraşamiyorum

WattMan'in bir sürü farklı sebepleri var hocam :D benimki de PSU'dan kaynaklıydı ama PSU'um 850W Gold sertifikalı Power'im vardı ona rağmen veriyordu ve inatla değiştirmedim SSD'den dolayı verdiği bile oldu kulağa çok uçuk gelebilir ama forumda WattMan çözümü ile alakalı yazım dahi mevcut :D şans ile alakalı falan değil çok seçici AMD kartları aynı sisteme PSU'ya RTX 2060 taktım sorunun ssini yaşamadım ne bir çökme ne bir donma ne bir reset atma ne bir internette göz kırpma ekranda Alt Tab'dan renk bouzlması yapma tamamen firmanın ilgisiz ve beceriksizliğinden ötürü sorun bunlar en kısa zamanda umarım düzeltirler AMD Software rezaletini ben artık uğraşamiyorum.

Hocam kartı sipariş verdiniz mi?

Hocam kartı sipariş verdiniz mi?

Evet hocam RTX4060 Ti aldım 2 gün önce elime ulaşti sistemi topladım kart inanılmaz premium hissettiriyor kutu içeriği çok dolu FurMark 15dk test attım 65 dereceyi geçmedi keza God of War 1080p Ultra DLSS açik kapalı ayarlarda 66 67 derece arası gidip geldi kasamın hava sirkülasyonu gayet başarili kartın Zotac yazılımını gayet başarılı buldum beklentimin üzerini karşiladı diyebilirim hayalimdeki sistemi topladım 🙂

Dosya Ekleri

• IMG_20231106_213946.jpg
    IMG_20231106_213946.jpg
    137,4 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20231108_173238.jpg
    IMG_20231108_173238.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı