RTX 3060 Ti R5 5600X sistem RDR2 düşük FPS

DikilitaS

Femtopat
Arkadaşlar RTX 3060 Ti + Ryzen 5 5600X RDR2'de (1080p maksimum ayarlarda) 30-50 FPS arası veriyor. Diğer oyunlarda (metro, Cyberpunk vs. vs.) 60 FPS altına inmedi. Oyunda bir sorun mu var yoksa ekran kartı ile işlemci mi yeteri kadar iyi değil?

Gelismis ayarlarda agac tesellasyonu aciksa kapatmani oneririm. Hem bir ise yaramiyor hem de performansi cok dusuruyor. Onun disinda ben 3070 Ti ile full ayarlarda ciddi bir darbogazla 70-100 FPS arasi aliyorum DLSS kalite modunda iken. DLSS acik mi acaba?

Arkadaşlar oyunu ben oynamıyorum yanlış anlaşılma olmuş aynı sistemi toplayacaktım onun için oyun performanslarına bakıyordum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(30:22)
MSAA aciksa normaldir.
Açıkmış.
Bence ultra ayarlara göre iyi.
Hiçbir fikrim yok diğer oyunlara göre düşük geldi bana
MSI Afterburner ile işlemci ve ekran kartı kullanımı kontrol eder misin?
Ekran Kartı %97, İşlemci %24 yazıyor. Attığım video linkinde detaylı yazıyor.
Gelismis ayarlarda agac tesellasyonu aciksa kapatmani oneririm. Hem bir ise yaramiyor hem de performansi cok dusuruyor. Onun disinda ben 3070 Ti ile full ayarlarda ciddi bir darbogazla 70-100 FPS arasi aliyorum DLSS kalite modunda iken. DLSS acik mi acaba?
Attığım linkte ayarları gösteriyor. Ayrıca yeni bir konuya denk geldim emek vermiş işime yarayacak gibi duruyor. Çözüldü: Red Dead Redemption 2 yüksek FPS için en iyi ayarlar

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı