RTX 3060 Ti R5 7500F sistem nasıldır?

T3nsen

Decapat
Daha fazla  
İzlediğim test videolarında 3060 Ti ekran kartının 4060 ve 4060 Ti ekran kartlarını tabiri caizse tokatladığını gördüm. Sizce 3060 Ti ekran kartına sahip bu sistemi almak mantıklı mı? Yoksa üzerine 2K daha ekleyip 4060 Ti almak mı mantıklı?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    65,1 KB · Görüntüleme: 28
  • 0.JPG
    0.JPG
    79 KB · Görüntüleme: 28
Hayır net gerisinde. Ayrıca 4000 serisinin DLSS 3.0 ve fg avantajı var. 3060 Ti alınmaz.

Frame Generation özelliğini yeni çıkan modlar ile 20 serisi kartlarda bile çalıştırabiliyorsun. Daha güncel olan mı yoksa daha güçlü olanı mı seçmeliyim bilmiyorum.

Katılıyorum eğer video editleme gibi saf kas gücü gerektiren uygulamalarda kullanılmayacaksa 3060 Ti alınmaz.

Video editi ve render içinde kullanacağım. Hatta ağırlıklı olarak video editi ve renderı ile uğraşacağım.

Frame Generation özelliğini yeni çıkan modlar ile 20 serisi kartlarda bile çalıştırabiliyorsun. Daha güncel olan mı yoksa daha güçlü olanı mı seçmeliyim bilmiyorum.

Video editi ve render içinde kullanacağım.

DLSS 3 sadece 4000 serisinde var modlayarak eklenen FSR 3 o da görüntü kalitesi olarak DLSS 3'ten kötü.

Video editi ve render içinde kullanacağım. Hatta ağırlıklı olarak video editi ve renderı ile uğraşacağım.
O zaman alabilirsiniz.

Geri
Yukarı