RTX 3060 Ti, RTX 3070'ten daha pahalı çıktı

Doğrudur fakat şu an da pahalı olmasının sebebi 2-3 hafta önce Bitcoin'in rekor seviyede yükselmesi. Şu an ikinci el ekran kartları bile 2 katı fiyatına gidiyor Bitcoin düşmediği sürece de maalesef ekran kartlarının fiyatları stok gelse dahi düşmücek çünkü madenciler botlarla yine senden benden önce eritecek stokları...

Bitcoin'in yanında stok ve satıcıların pahalı satması da var.

Bitcoin'in yanında stok ve satıcıların pahalı satması da var.

Tabii ki de hepsi bir etken fakat şu an ana etken Bitcoin geçen ekran kartımı letgo ya koydum 5700XT 4 ay önce almıştım adam 6000 TL teklif etti ikinci el 5700XT edilen teklif adam ring kuracağım acil lazım satar mısın diyor ve ben bu ekran kartını eylül ayında 3000 TL'ye almıştım şu an ikinci eli bu durumda.

Tabii ki de hepsi bir etken fakat şu an ana etken Bitcoin geçen ekran kartımı letgo ya koydum 5700XT 4 ay önce almıştım adam 6000 TL teklif etti ikinci el 5700XT edilen teklif adam ring kuracağım acil lazım satar mısın diyor ve ben bu ekran kartını eylül ayında 3000 TL'ye almıştım şu an ikinci eli bu durumda.
Ben de aynı şekilde. 4.800TL civarına 3060 Ti aldım miningci biri kartıma 7 bin teklif etti hayır diyince 8 olsun dedi. Tüm stokları süpürüyorlar stok gelince de.

Bende bunu alacaktım. 6600 TL civarına vardı. Belki ucuzlar diye almamıştım. Keşke alsaymışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı