RTX 3060 Ti çok pahalı

Çok talep olup aşırı az mal olduğu için fiyatlar otomatikmen yükseliyor. Stok sorunları çözüldüğü gibi bu fiyatları görmeyi bırakırız.

Bu kartların ederi 4.5 civarı 7'ye kadar çıkıp bunları alan arkadaşlar varsa aklından şüphe ederim.

7 Leri geçtikten sonra.
6800 6800XT gibi 16 GB'lık güzel kartlar varken onlara bakılmaz sakın ha!

Bu kartların ederi 4.5 civarı 7'ye kadar çıkıp bunları alan arkadaşlar varsa aklından şüphe ederim.

7 Leri geçtikten sonra.
6800 6800XT gibi 16 GB'lık güzel kartlar varken onlara bakılmaz sakın ha!
Haklısınız ancak şu anda RX 580 kartımda yaşadığım sorunlardan dolayı AMD tarafına çekinerek bakıyorum. Ancak dediğiniz gibi 7 yi geçtikten sonra biraz garip kaçıyor.

Her açılan RTX 3060 Ti konusuna yazmaktan yoruldum ve çekiniyorum ama QP Bilişim'i kontrol ederseniz benim gibi MSI'ın RTX 3060 Ti Trio Gaming X modelini 5400 civarına alabilirsiniz. Stokların gelmesiyle fiyatlar düşecektir.-Umarım-
Oraya baktım orda da stokta yok fiyatlar dediğin gibi ama stoklara geldiğinde aynı olur mu?

pandemi olmasa kendi ekran kartımı daha ucuza yurt dışından almak vardı, yanına ps5 alıp burada da onu satıp tatile de bedavaya getirebilirdik böylece :D

Yeni stoklar gelince yine eskisi gibi fiyatlandırma beklemeyin. Asus birkaç gün öncesinde ürünlerine zam yapacağını açıkladı. Diğer firmalarda bu durumu takip edecektir. Stoklar geldiğinde yine de elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Miningciler adetli alımlar yaptığından geç kalabilirsiniz. Kısaca ekran kartı fiyatlandırması yeni stoklar gelince değil, mining furyasının kendisini dizginlemesiyle normal seviyelere iner. Kısa vadede ikinci el piyasası da dahil fiyatların ciddi oranda artacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı