RTX 3060 Ti satılmalı mı?

rafetsunal

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar hâlâ elimde 11 12 bin lira var yemem için. Elimde 3060 Ti var ve satıp 2.el 6900XT alayım diyorum. Kartı 5500 TL'ye satmayı düşünüyorum daha 6 aylik kart. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu paraya başka ne yapılır kart harici fikirlerinizi alabilir miyim?
Not: 2aylik faturalarımı ve kiranın parası ayrı kenarda duruyor. Bu para sadece harcamam için.

6500'e rahat alıcı bulursun kutu fatura garanti eksiksiz ise.

6 aylık RTX 3060 Ti o fiyat düşük gibi. Genelde garantisiz ya da az garantisi olan aynı modeller o fiyat aralığında.

Hepsi tam takım yerinde ne açıldı ne oynandı sadece ufak bir göz atmıştım sahibindene o yüzden böyle bir fiyat verdim.

Ekipmana yüklenebilirsiniz isterseniz.

Farem ve klavyeden memnunum, kulaklık konusunda çok kafam karışık o yüzden kulaklığı elemiştim. Direkt bilgisayara yüklenmeyi düşünmüştüm.

Hepsi tam takım yerinde ne açıldı ne oynandı sadece ufak bir göz atmıştım sahibindene o yüzden böyle bir fiyat verdim.

Farem ve klavyeden memnunum, kulaklık konusunda çok kafam karışık o yüzden kulaklığı elemiştim. Direkt bilgisayara yüklenmeyi düşünmüştüm.
O ekran kartı çok rahat 6 bin üstüne satılır. Monitör 2K ise satıp 4070Ti bile almayı deneyebilirsiniz. Nadiren de olsa 20 bin altına düştüğü oluyor.

O ekran kartı çok rahat 6 bin üstüne satılır. Monitör 2K ise satıp 4070 Ti bile almayı deneyebilirsiniz. Nadiren de olsa 20 bin altına düştüğü oluyor.

Evet yeni monitör sipariş verdim 2K olarak. 4070 Ti değil de AMD olarak ne var? Artık NVIDIA fanboyluğunu bıraktım hangisi performanslı ise onu alacağım.

Geri
Yukarı