RTX 3060 Ti sistem almak mantıklı olmuş mu?

• Konuyu başlatan Dr X
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
15000-20000
@messinicocugu

Hocam sizin öneriniz üzerine Ana Gardas almıştım önerdiğiniz özelleştirmelerle. Dün bu sistem tanıtıldı. Benim sistemle aynı neredeyse 1200 TL daha ucuz. İptal edip bunu alabilir miyim? İptal ediyorlar mı onu da bilmiyorum ürün paketlendi diyor ama kargoya verilmedi. Sizce g. O mu bu fiyata?
Eki Görüntüle 1555944

Uğraşabilirseniz alın hocam.

@messinicocugu

Hocam gigabyte 165hz aldım ve monitör elime ulaştı bugün ama bildiğiniz gibi kasa yok. Bende dandik laptopuma bağlayıp hemen ghosting ölü pixel testi vs yapayım dedim. Monitörü hdmi ile bağladığımdan 120 hz getirip test yaptım. 65 fps i geçmedi maalesef. Acaba bu benim laptop un dandikliğinden mi kaynaklanıyor? Yoksa bu monitör 165 değil mi :D

Laptopum : Lenovo idepad i5 7200U 940mx ekran kartı

@messinicocugu

Hocam Gigabyte 165Hz aldım ve monitör elime ulaştı bugün ama bildiğiniz gibi kasa yok. Bende dandik laptopuma bağlayıp hemen ghosting ölü pixel testi vs yapayım dedim. Monitörü HDMI ile bağladığımdan 120 Hz getirip test yaptım. 65 FPS'i geçmedi maalesef. Acaba bu benim laptop un dandikliğinden mi kaynaklanıyor? Yoksa bu monitör 165 değil mi :D

Laptopum: Lenovo idepad i5 7200U 940MX ekran kartı

Laptop'la alakalıdır hocam muhtemelen çünkü 165Hz destekliyor o monitör OC ile 180Hz bile olabiliyor.

@messinicocugu

Hocam gigabyte 165hz aldım ve monitör elime ulaştı bugün ama bildiğiniz gibi kasa yok. Bende dandik laptopuma bağlayıp hemen ghosting ölü pixel testi vs yapayım dedim. Monitörü hdmi ile bağladığımdan 120 hz getirip test yaptım. 65 fps i geçmedi maalesef. Acaba bu benim laptop un dandikliğinden mi kaynaklanıyor? Yoksa bu monitör 165 değil mi :D

Laptopum : Lenovo idepad i5 7200U 940mx ekran kartı
Eğer kasayı iptal edebilirseniz daha iyi bir kasa alabilirsiniz, bizi bilgilendirin buradan. İptal edemezseniz sıkıntı yok kötü bir bilgisayar almadınız.

Eğer kasayı iptal edebilirseniz daha iyi bir kasa alabilirsiniz, bizi bilgilendirin buradan. İptal edemezseniz sıkıntı yok kötü bir bilgisayar almadınız.
İptal ettim, onayladılar hemen. Zaten 3 günü geçti normalde kargolanması gerekiyordu Ben de sizin gibi düşünüyordum gelirse pişman olmam diye, ben yine çok pahalı olduğunu düşünmüyorum benim gibi illa nvidia intel ikilisi istiyorsanız..

Evet daha iyi sistemler gelmiş son 2 3 günde. Yeni gelen Onlardan birini alırım diye tahmin ediyorum. İnşallah stoklar bitmez 4 5 güne, iade edilecek parayı bekliyorum çünkü.

İptal ettim, onayladılar hemen. Zaten 3 günü geçti normalde kargolanması gerekiyordu Ben de sizin gibi düşünüyordum gelirse pişman olmam diye, ben yine çok pahalı olduğunu düşünmüyorum benim gibi illa nvidia intel ikilisi istiyorsanız..

Evet daha iyi sistemler gelmiş son 2 3 günde. Yeni gelen Onlardan birini alırım diye tahmin ediyorum. İnşallah stoklar bitmez 4 5 güne, iade edilecek parayı bekliyorum çünkü.
Evet, çok daha iyi sistemler geldi. Eğer parayı aldığınızda fiyatı hâlâ 18.000 TL olursa direkt alabilirsiniz.
Daha iyi bir anakart istiyorum diyorsanız anakartı X570 yaptığınızda 20.271 TL oluyor. Dediğim gibi kampanyalı fiyat değişmezse bu sistemi alabilirsiniz.

Evet, çok daha iyi sistemler geldi. Eğer parayı aldığınızda fiyatı hâlâ 18.000 TL olursa direkt alabilirsiniz.
Daha iyi bir anakart istiyorum diyorsanız anakartı X570 yaptığınızda 20.271 TL oluyor. Dediğim gibi kampanyalı fiyat değişmezse bu sistemi alabilirsiniz.
Hocam ben nvidia intel birleşimini tercih ediyorum birazcık pahalı da olsa. Attığınız sistem gerçekten harika.

İade sürecimi bile beklemeden şu sistemde psu 750w yapıp almak istiyorum hemen. Ne dersiniz @messinicocugu hocam, başka konuda sanırım ssd önerisinde bulundunuz ama şart mı o kadar

@Sere sizin görüşleerinizi de almak isterim

Hocam ben NVIDIA Intel birleşimini tercih ediyorum birazcık pahalı da olsa. Attığınız sistem gerçekten harika.

İade sürecimi bile beklemeden şu sistemde PSU 750W yapıp almak istiyorum hemen. Ne dersiniz @messinicocugu hocam, başka konuda sanırım SSD önerisinde bulundunuz ama şart mı o kadar

Olabilir hocam bir de M390 olsa daha iyi olurdur SSD ama bu da çok bir sorun yaratmaz.

Hocam ben nvidia intel birleşimini tercih ediyorum birazcık pahalı da olsa. Attığınız sistem gerçekten harika.

İade sürecimi bile beklemeden şu sistemde psu 750w yapıp almak istiyorum hemen. Ne dersiniz @messinicocugu hocam, başka konuda sanırım ssd önerisinde bulundunuz ama şart mı o kadar

Olabilir hocam bir de M390 olsa daha iyi olurdur SSD ama bu da çok bir sorun yaratmaz.
Madem NVIDIA+Intel istiyorsunuz o sistemi alabilirsiniz sizi üzmez. Sanırım SSD'de DRAM olmadığı için öyle söylemiş ama kendisinin de dediği gibi çok sorun oluşturacağını düşünmüyorum. Zaten oyun performansına etkisi yok DRAM'in, sadece daha uzun ömürlü ve biraz daha hızlı olur SSD.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı